Hayat Akademi’nin 5.Geleneksel Tekrar Kampına yoğun ilgi

Hayat Akademi’nin 5.Geleneksel Tekrar Kampına yoğun ilgi

Hayat Akademi’nin geleneksel hale getirdiği bu yıl beşincisi düzenlenen KPSS Genel Tekrar Kampına yoğun katılım oldu.

KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Eğitim Bilimleri ve A grubu sınavına girecek olan öğrencilere ücretsiz olarak 4 gün boyunca Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde alanında tecrübeli, uzman öğretmenlerle Coğrafya, Tarih, Anayasa, Eğitim Bilimleri ve İnkılap Tarihi derslerinin soru çözümü ve konu anlatımı son tekrarları yapıldı.

DSCF7865

Program boyunca öğrencilerin motivesi göz önüne alınarak çeşitli etkinlikler yapıldı.

Konu hakkında açıklamalarda bulanan Hayat Akademi Müdürü Ayhan Peltek; “4 gün süren tekrar kampı katılımcılar için çok güzel geçti. 4 gün boyunca güzel bir katılım oldu. Ücretsiz olarak 5 yıldır Geleneksel hale getirdiğimiz KPSS Genel Tekrar Kampına il ve il dışından katılımcılar oldu. Sadece ders anlatmıyoruz aynı zamanda çeşitli etkinliklerle katılımcıları motive ediyoruz. Alanya tatili, çeyrek altın, sinema biletleri, akşam yemekleri ve kitap setleri gibi hediyeler dağıttık. Cumartesi günü dersten çıkan katılımcılara mehteran takımı eşliğinde pilav ayran ikramı yapıldı. Pazar günü canlı müzik performansı ile eğlence düzenledik. Bu düzenlediğimiz tekrar kampına katılan öğrenciler memnun” dedi.

DSCF7847

KPSS ÖNCESİ SINAV PROVASI

Peltek; “14 Mayıs Pazar günü Kahramanmaraş Lisesi’nde bir sınav provası yapılacak. Kahramanmaraş’ta ki öğrencilerine sınav provası yapacağız. Gerçeği aratmayacak bir şekilde sınav provası olacak. Amacımız sınava girecek öğrencilerimize faydalı olmasıdır” dedi.

DSCF7848

DSCF7863

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co