Hayat Akademiden Şampiyonlara plaket

Hayat Akademiden Şampiyonlara plaket

 

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş’ ın en büyük  KPSS kursu olan  Hayat akademi  ataması olan ve dereceye giren öğrencilerine törenle plaket takdim etti.

Açılış konuşmasını yapan Ayhan Peltek: “ Bugün mutluyuz, çünkü Hayat akademiye gelerek, güzel çalışma yaparak öğretmen olan ve bugün mesleğe başlayan yeni öğretmenlerimize başarı plaketi veriyoruz,” dedi.

Törende bir konuşma yapan Muharrem Erantepli ise : “ Eksen Dershanesi, Yargı, bugün ise Hayat Akademi olarak devam eden KPSS kursu sonunda yeni meslektaşlarımızın oluşması, bugün işe başlamaları bizleri ziyareti ile mutlu ettik.. Bundan sonra ki hayatınızda başarılar diliyorum,” dedi.

SONY DSC

Bu yıl  1.231.000 kişinin girdiği KPSS sınavında  Hayat akademi  yine her yıl olduğu gibi   bu yılda  Türkiye dereceleri çıkardı. Sınav sonuçlarına göre  ilk onda 3 öğrenci ,ilk binde 100 öğrenci  çıkararak kitlesel bir başarıya imza attı.

Türkiye 3. Kevser DEMİRKOL ,

Türkiye 4.  Zeynep UYANIK 

Türkiye 10. Örsan  ÖZARSLAN 

Türkiye  46. Semih Alparslan ÜZÜM,

Türkiye 66. Arife ÖZ

Türkiye 76. Huriye  MARAŞLI

 Türkiye 89. Yasemin ÇOBAN

Türkiye 91. Hayri TATAR  gibi öğrenciler 1.231.000 kişinin girdi sınavda ilk yüze girerek hem şehrimize hem de Hayat akademiye bu gururu yaşatmışlardır.

Yeni görevleriniz hayırlı olsun diyerek, son 22 bin öğretmenle atamışı yapılan genç öğretmenlere plaket vererek yeni görev yerlerine gönderildi.

Hayat akademi kurum müdürü Ayhan PELTEK bu başarıyı şöyle özetledi: Bu uzun yolculukta Hayat akademi olarak kursiyerlerimizin her zaman yanın da yer aldık.Bazen sevindik bazen üzüldük ama asla pes etmedik.Sınavdan sonrada tercih dönemlerinde profosyönel ekibimizle  yanlarında olduk.Şimdi bu uzun yolculuğu  meyvelerini topluyoruz.Bu gün burada  kutsal bir göreve ilk adımını atacak öğretmen arkadaşlarla buluştuk. Tüm arkadaşlara Hayat akademi olarak görevlerinde başarılar dileriz.İnanıyoruz ki bu arkadaşlar devletine milletine bağlı ufku geniş nesiller yetiştirecektir.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co