Hausport’ta şenlik var

Hausport’ta şenlik var

 

KAHRAMANMARAŞ/ Hausport, Onikişubat İlçesi Tekerek yoluna yeni yerinde 14 Temmuz da indirim bayramı olduğunu söyleyen Kahramanmaraş Mağazası yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yaşar, “Sürpriz ürünlerimizde inanılmaz indirimlerimiz var” dedi.

Türkiye’nin en yeni, en iyi Yapı Marketi zinciri Hausport Kahramanmaraş’ta 14 Temmuz’da sürpriz indirimlerle kapılarını halka açacak.

SONY DSC

Yeni şubesi ile Tekerek, Boğaziçi kavşağında hizmete açılan Hausport, geniş yelpaze ürünleri ve indirimleri ile kapılarını halka açacak.

İçerisinde 13 bin adet ürün çeşitliliği barındıran mağaza AB ve Dünya ülkelerinde olduğu gibi Kahramanmaraşlının hizmetine sunan Hausport yeni şubesinde 14 Temmuz tarihinde ürün fiyatlarında sürpriz indirimler yapacak.

Yeni şubesini Onikişubat ilçesi Haydarbey Mahallesi Bahçeli Hoca Bulvarı, gün ışığı sitesinde Kahramanmaraşlılara kazandıran HAUSPORT Yapı Malzemeleri mağazasında yok yok. El aletlerinden mutfak eşyalarına, Banyo malzemelerinden Ev ve Dekorasyon ürünlerine, Mobilya’dan Bahçe-Outdoor eşyalarına, Yapı malzemelerinden, İş Güvenliği ürünlerine kadar dilediğiniz her ürüne şok fiyatlarla ulaşabilirsiniz!

SONY DSC

Tamamı yerli sermaye ile kurulan Türkiye’nin yükselen markası HAUSPORT artık Türkiye’nin diğer illerinde olduğu gibi Kahramanmaraş’ın da yükselen değeri yeni şubesiyle vatandaşların hizmetinde.

HAUSPORT yapı marketleri 26 yıllık ticari geçmişe sahip ÜNTAŞ, MEGA YALITIM ve SİNERJİ şirketlerinden oluşan grubun en yeni üyesidir.

Grup şirketleri ısı yalıtım sistemleri (XPS ve EPS) üretimi ve ihracatı, demir ve çimento başta olmak üzere izolasyon, boru, profil, saç, yapı kimyasalları, boya, seramik ve vitrifiye ürünlerinde hizmet vermektedir.

SONY DSC

HAUSPORT 1200 metrekarelik yapı market showroom faaliyete başlamıştır.

HAUSPORT uzun soluklu fizibilite, planlama ve çalışmanın deneyimle harmanlanması ile ortaya çıkmış bir yapıdır.

Kahramanmaraşlılar her türlü malı burada uygun fiyatta en kalitelisini ala bilirler..

Gerek yatırım yaparak ülke ekonomisine fayda sağlayan, gerekse gelişme stratejileri ile sektöre sürekli katkı sağlamayı planlayan HAUSPORT, yapı market alanında kalite ve yüksek standartların gereklerini yerine getirmektedir.

SONY DSC

Yakın gelecekte kendisine ait ve franchise yöntemi ile kurulmuş yurt içi ve yurt dışındaki mağazaları ile hizmet ağını genişletmeyi planlayan HAUSPORT, www.hausport.com sanal mağazası üzerinden de hizmet vermeye devam edecektir.

Bir ev için ne gerekli ise burada bulmanız mümkün bu sebeple Kahramanmaraşlıları 14 Temmuz da şenliğimize davet ediyorum diyen Zafer Yaşar: “Kahramanmaraş’ın yeni yüzü Tekerek yolu üzerinde güzel bir mağaza oldu. Buyurun almasanız da ürünlerimizi görün diyorum” dedi.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co