HAUSPORT Kahramanmaraş’ta açıldı

HAUSPORT Kahramanmaraş’ta açıldı

HAUSPORT Kahramanmaraş’ta açıldı

KAHRAMANMARAŞ/ Türkiye’nin en yeni Yapı Marketi zinciri Hausport Kahramanmaraş’ta geçtiğimiz gün törenle açıldı.

Kahramanmaraş Mağaza Müdürü Zafer Yaşar, ortakları Ali Özdemir, Adem Özdemir ile birlikte gelen dostlarını karşılamaları ile başlayan açılışta mağazanın açılışa özel 9 TL den satılan çay seti kapış kapış gitti.

Kahramanmaraş Gazetesine bir açıklama yapan Zafer Yaşar: “İçerisinde 13 bin adet ürün çeşitliliği barındıran mağaza AB ve dünya ülkelerinde olduğu gibi şehrimiz Kahramanmaraşlının hizmetine bugün yapacağımız açılışla giriyor… Fiyat, Kalite ve Hizmet anlamında farklı bir konsepolan Hausport mağazası Kahramanmaraş’a renk katacakacağına inanıyorum,” dedi.

hauss (1)

Kahramanmaraş’ın merkezinde (Eski Yimpaş’ın) yerine açılan HAUSPORT Yapı Malzemeleri mağazasında yok yok. El aletlerinden mutfak eşyalarına, Banyo malzemelerinden Ev ve Dekorasyon ürünlerine, Mobilya’dan Bahçe-Outdoor eşyalarına, Yapı malzemelerinden, İş Güvenliği ürünlerine kadar dilediğiniz her ürüne Şok fiyatlarla ulaşabilirsiniz! 13 bin farklı ürünle hizmete giren mağaza açılışta da sürpriz fiyatlarla Kahramanmaraşlının beğenisini topladı.

hauss (6)

Tamamı yerli sermaye ile kurulan Türkiye’nin yükselen markası HAUSPORT artık Türkiye’nin diğer illerinde olduğu gibi Kahramanmaraş’ta da halkı ile kucaklaştı… HAUSPORT’un Kahramanmaraş şubesi Almir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Ali Özdemir ve İzomir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Zafer Yaşar ve Almir İnşaat Yönetim Kurulu üyesi Âdem Özdemir tarafından açıldı.

haus

Hızlı büyümesini Franchising modeliyle sağlayan HAUSPORT, Yapı Malzemeleri sektöründeki tüm ihtiyaçlara cevap verecek. Ürün çeşitliliğiyle dikkatleri üzerine çekecek olan mağaza vatandaşı hayrete düşürecek sürpriz kampanyalarla İnşaat Ve Yapı Sektöründe Kullanılan Ürünlerin Satışa Sunulduğu Hausport Yapı Market’in Vip Açılışı Yapıldı.

Açılış Konuşmasını Yapan Hausport Yapı Marketler Genel Müdür yardımcısı Ahmet Yaşar, Bu Şehirden Kazandıklarını Bu Şehirde Yatırıma Dönüştürdüklerini Belirtti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, İse Böyle Güzel Bir Alışveriş Merkezini Kazandırdıkları İçin Girişimcilerine Teşekkür Ediyorum Dedi.

haus3

Açılış Konuşmalarından Sonra Açılış Kurdelesi Kesildi Ve Hausport Yapı Market Gezildi.

Hausport Yönetim Kurulu Başkanı Ali Özdemir Halkımıza Daha İyi Ve Kaliteli Ürünleri Sunmak Adına Böyle Güzel Bir Mekân Oluşturduk Dedi.

HausportK.Maraş Şubesi Genel Müdürü Zafer Yaşar’da K.Maraş’a Büyük Bir Yapı Market Kazandırdıkları İçin Mutlu Olduklarını İfade Etti.

Açılışa Ak Parti K.Maraş Milletvekili Uğur Dilipak, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Ak Parti Mkyk Üyesi Metin Doğan, Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Ahmet Özdemir, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Ak Parti Geçmiş Dönem Milletvekili Sıtkı Güvenç Ve Çok Sayıda Vatandaş Katıldı.

haus4

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co