Hartlap Grup yolu asfaltlanıyor

Hartlap Grup yolu asfaltlanıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Hartlap Mahallesi’nde yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Hartlap Mahallesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Erkoç: “ Yoğun şekilde il genelinde asfalt çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Şu anda yaklaşık 30 bin insanımızın yaşadığı Hartlap, Dereboğazı, Kale, Önsen, Karadere Ana hattındayız. Bu grup yolumuz çok kötü bir şekildeydi. Bu grup yolumuzda asfalt çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bu çalışmalarımız her gün artarak devam ediyor.  Elbistan ve Afşin bölgemizde de müteahhit firmanın kendi plentini kurması ile çalışmalarımız daha da hız kazanacak. Bayramdan sonra da asfalt çalışmalarımız çok hızlı bir şekilde devam edecek ve gelecek yaza pek bir çalışmamız kalmamış olacak.

Ana grup yollarımızdaki çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam edecek ve yaklaşık 2 yıl gibi bir zaman içerisinde yol sıkıntımız kalmayacak.

Grup yollarımız başta olmak üzere asfaltlanması gereken bütün yollarımızda çalışma yapma gayretindeyiz. Müteahhit firma ve büyükşehir belediyemize ait ekiplerimizle gayretli bir şekilde çalışarak asfalt sorunumuzu bitirmeyi hedefliyoruz.

Asfalt çalışmalarımızın yanı sıra bir tanesi Elbistan, bir tanesi de şehir merkezi olmak üzere iki adet plent kuruluyor. Bu plentlerimizin hizmete geçmesi ile asfalt çalışmalarımız daha da hızlanacak ve iki katına çıkacak.

Şu anda Elbistan’da grup yollarımız ile Afşin’de Afşinbey Caddesinde asfalt çalışmaları bu hafta itibari ile başlayacak. Bunun haricinde Ekinözü ilçemizde de alt yapısı tamamlanan yollarımızda da asfalt çalışmalarımıza başlayacağız. Kasım ayına kadar asfalt çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz ve ilimiz genelinde önemli ölçüde bir asfalt sezonu geçirmiş olacağız. Bu çalışmalarımız sırasında bize destek veren ve teveccüh gösteren vatandaşlarımıza da teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

erkocasfalt (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co