Hanefi Öksüz’den, Başkan Okumuş’a ziyaret

Hanefi Öksüz’den, Başkan Okumuş’a ziyaret

KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanefi Öksüz, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ile birlikte, Türkoğlu ilçesinde yapılan yatırımları gezerek bilgiler aldı.

İlçede ki yatırımlar hakkında konuşan Öksüz konuşmasında; “Eğitim, sağlık, sanayi ve konut gibi bir çok dalda hızlı bir yol alan Türkoğlu ilçemiz hizmetlerin en iyisine layıktır. İlçe Kaymakamımız Serdar Kartal ve Belediye Başkanımız Osman Okumuş, Türkoğlu’muza çok güzel hizmetlerde bulunuyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bizlerde bu güzel ilçemizde güzel yatırımlara her zaman desteklerimizi sürdüreceğiz. Kaymakamımıza ve Belediye Başkanıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

KİPAŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanefi Öksüz’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; Türkoğlu’muza yaptığı yatırımlarından ve her yönden maddi manevi desteklerini bizden esirgemediğinden dolayı Hanefi ağabeyimize teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co