HAK/BATIL MÜCADELESİ

HAK/BATIL MÜCADELESİ

İnsanların düşkün olduğu birçok şey vardır…

Geçtiğimiz günlerde yazmıştım, makamı, parayı, dolayası ile güçlü olmayı sever…

Aslanda fıtratımızda vardır, nefsimizden gelir, zaaflarımız yönelmek durumundayız. Her ne ise işte, biz insanız!

İşte dünyadaki kavgaların nedeni de bundandır. Şu anda silah, uyuşturucu ve küresel finansı elinde tutanlar kavga ederken, bizlerde arada eziliyoruz.

Kendimizi zayıf görüyoruz, hiçbir şey yapamayız zannediyoruz, oysa haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır diye bizim inancımız…

Bakın şu İsrail’in yaptığını, nice masum yavruların canına kıyıyor ve Türkiye dışında kimse de onlara ses çıkartmıyor.

Çünkü dünyanın para musluğu bu Siyonist para babalarının elinde.

Bunun da bir numaralı oyuncusu Rothscıld ailesi.

GÜNEYDOĞU’DA BUNLAR VAR

 “Mesela SİLAH SANAYİİ bölgedeki bütün KÜRTLER’i bir araya getirip TÜRKİYE’nin etrafında toplamak ister, bunun için de YPG’yi kurar ve Ankara’ya “Savaşarak yok edemezsiniz. Korumayı biz veriyoruz… Oturun anlaşın” diye mesaj verir. Küresel Finans ise Türkiye’yi kendi içinde, kendi kimliğinde tutarak TÜRKLÜK üzerinden etkisini görmek ister… FİNANS SİSTEMİ yani DOLARI yönetenler ÇİN’i var ettiği için yaşamasını ve büyümesini ister. Bunun içinde TÜRKLER’in olduğu coğrafyaları ticarette emniyetli güzergah olarak görür… Pekin’i Londra’ya bu nedenle bağladılar… Silah sanayi ise petrol-gaz’ın ORTADOĞU’dan ÇİN’e ve AVRUPA’ya kısıtlı miktarda gitmesini talep eder. Bu nedenle ABD ordusu buralara geldi. Hedef Çin’i kontrol etmekti. Bunu da ancak ve ancak petrol ile gazı elinde tutarak yapardınız. Onlar da bunu denedi. Ama OBAMA iş başına gelince işler değişti…

Anlatalım…

Öncelikle silah şirketleriyle finans şirketlerinin savaşı, daha uzun yıllar sürecek… Silah şirketlerini destekleyenler Reagan, baba ve oğul Bush, son olarak da Trump… Bunlar silah şirketlerinin izni ile Beyaz Saray’a adım attı. Trump’ın durumu kritik! Böyle geldi ama Rothschildler hemen ağırlığını koyup dengeyi bozdu! Şimdi o da ne yapacağını bilemiyor. Adamlarının tek tek gittiğini görünce “Nereden BAŞKAN oldum!” serzenişi içinde!

Neyse…

Bill Clinton ve Obama, silah şirketlerine rağmen Beyaz Saray’a geçti. Bill Clinton, 1998 yılında silah lobisine karşı çok önemli adımlar attı. Pentagon’a savaş ilan etti… Biz bunu görmedik…

Bu adımlar birçok silah şirketi için iflas demekti. Ancak karşıdakiler de dünyanın en büyük güçlerinden biriydi. Durup ecelin onları bulmasını beklemezlerdi. Beklemediler de… Hemen karşı hamle geldi. Şimdilerde unuttuk ama geldi… Silah şirketleri kontrol altında tuttukları istihbarat ile karşı adımı attı. Ellerinin altındaki en büyük oyuncu Monika Lewinski’ydi. Hemen dosya raftan indirildi. Lewinsky skandalı servis edildi.

 NOT: Türkiye DEMOKRASİ TARİHİ BOYUNCA BU İKİ GÜCÜN ÇARPIŞMASINA SAHNE OLDU! Darbeler ve cuntalar bu kapışmanın eseriydi. Kimse Türkiye’yi diğerine bırakmak istemiyordu… Kendi kavgalarını Türkiye üzerinde de yapıyorlardı. Yapacaklardı da… Genelde kazanan ise FİNANSAL SİSTEM OLUYORDU!!”(Ergin Diler 9 Mayıs Takvim)

HAK GELMEDEN

Ergin Diler’e katılır veya katılmazsının bilemem. Ama benim öğrendiğim bir takım gerçekler var. Gerçek şu, insan doyumsuzdur, iki vadi dolusu altını olsa üçüncüsünü ister.

Kafir ve münafıklara güvenilmez.

Düşmanınızın silahı ile silahlanmak zorundasınız, çünkü zor oyunu bozar.

Hakkı savunan her insan, okumalı, üretmeli, düşmanını tanımalı…

Küfrün oyununu bozmak, dünyaya yeniden huzur gelmesini istiyorsak, yeni bir Osmanlı olmamız gerekiyor. Bunun için büyük Türkiye hayali kurmaktayız.

Hak gelmeden, batıl zail olmaz.

Kalın sağlıcakla.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co