Hacılarımızı kutsal topraklara yolcu ettik

Hacılarımızı kutsal topraklara yolcu ettik

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, kutsal topraklar için yola çıkan hacı adaylarını Kahramanmaraş Havalimanından uğurlayarak, milletin birliği ve dirliği için dua istedi.
Bu yıl Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekillerinin de girişimiyle hacı adayları kendi memleketlerinden uçaklarla direkt kutsal topraklara yolcu edildi. Pazar günü başlayan ve dün sona eren kafile yolculuğunda Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay hacı adaylarını yalnız bırakmadı. Kutsal topraklara hareket etmek üzere olan hacıların heyecanını paylaşan Başkan Okay, tek tek sohbet ettiği hacı adaylarından milletin birliği ve dirliği için dua istedi.
Başkan Okay, hacı adaylarıyla sohbetinde şunları söyledi; “Hac vazifesi için yola çıkan bu değerli insanların kendi memleketlerinden direk kutsal topraklara gitmeleri çok güzel bir hizmettir. Bu hizmette emeği bulunan değerli milletvekillerimize teşekkür etmek istiyorum. Milletimiz 15 Temmuz sürecinde çok çetin bir sınav verdi. Hainliğin ve alçaklığın her türlüsünü gördü. Değerli hacı adaylarımızdan memleketimizde bir daha bu gibi olaylar yaşanmaması ve ülkemizin her dahim huzurlu olması için dua istedik. Ümmetimizin ve milletimizin birliği dünyanın da huzur bulması demektir. Ben buradan kutsal topraklara hareket eden tüm hacı adaylarımıza hayırlı yolculuklar diliyor, hac vazifelerinin mübarek olmasını cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.”

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co