Güzelbulut Turizme 3 ödül birden

Güzelbulut Turizme 3 ödül birden

Güzelbulut Turizme 3  Ödül

Gaziantep de yapılan THY Bölge bayiler toplantısında en çok bilet satan bayilerine ödüller verildi. Kahramanmaraş’tan Güzelbulut Turizm 3 dalda ödül aldı.

Türk Hava Yolları(THY) Türkiye genelindeki Seyhat Acentaları arasında değerlendirme yaparak Yurt içi uçak bileti satışı, Yurt Dışı Uçak Bileti Satışı, en fazla Hac ve Umre yapanlara düzenlenen törenle ödül verdi.

2014 yılında Kahramanmaraş, Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Kilis illerindeki A gurubu Seyhat Acentaları THY uçak bileti satışlarına göre ödül verildi.

Gaziantep Şıra Otel de düzenlenen ödül törenine

Thy Yurt içi Satış ve Pazarlama Başkanı Halil İbrahim Polat, Thy Müşteri İlişkileri Müdürü Tuba Toplam Yavuz, Thy Müşteri İlişkileri Şefi Fatih Matuk, Thy Müşteri İlişkileri Uzman Yonca Yavuz Nergün, Thy Eğitmen Deniz Çelik,THY Eğitmen Simten Doğan Assistt bölgedeki bayiler katıldı.

Thy Yurt içi Satış ve Pazarlama Başkanı Halil İbrahim Polat, Tüm çalışmaların müşteri odaklı olduğunu, müşteri memnuniyeti için call center hizmetlerinin stratejik öneme sahip olduğunu ifade ederek gösterdikleri hassasiyet için Bilet Satışı yapan Acenta personeline ve yöneticilerine teşekkür etti.

Kahramanmaraş Güzelbulut Turizm 2014 yılında bölgemizden en çok hac ve umre yapan şirketler kategorisinde bölge birincisi olurken, Yurt dışı uçak bileti satışı, yurt içi uçak bileti satışlarında da ödüle laik görüldü.

Ödülü veren Thy Yurt içi Satış ve Pazarlama Başkanı Halil İbrahim Polat:” Güzelbulut Turizm Kahramanmaraş’tan güzel hizmetlere imza atıyor, Güzelbulut Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güzelbulut bey ve ekibine teşekkür ediyorum, başarılarının devamını dileyerek üç ayrı dalda ödülünü taktim ediyorum,” dedi.

Kahramanmaraş merzek de yerleşik: Güzelbulut Turizm yönetim kurulu başkanı Mehmet Güzelbulut:” 20 yıldan beri sektörün içindeyim, 5 yıldan beri kendi adımıza hac ve umre Organizasyonu, yurt içi , yurt dışı gezileri, toplantıları organize ediyoruz, Firma olarak kendimizi yenileyerek yolumuza devam ederken, Kahramanmaraş hava alanını daha aktif hale getirilmesi arzumuzdur..

Kahramanmaraş Ankara seferlerini günlük istiyoruz, Kahramanmaraş İzmir ve Kahramanmaraş Antalya uçak seferleri istiyoruz..

Kahramanmaraş’tan İstanbul’a günlük sabah akşam yapılan uçak seferlerine ilveten gece saat 03-veya 04 İstanbul- Sabiha Gökçen seferi istiyoruz..” diye isteklerini dile getirdi.

Konuşmalardan sonra ise : En çok uçak bileti satışı yapan acentelere kategorilerine göre ödüller verildi.

Hac ve Umre 1. Ödülü, uçak biletleri satışı , yurt dışı, yurt içi bilet satışı ödüllerini törenle aldı..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co