Güzelbulut Turizm Umrecileri Mekke de

Güzelbulut Turizm Umrecileri Mekke de

Niyazi Kara : Mekke den bildiriyor

MEKKE- Kahramanmaraş’tan geçtimiz hafta Medine’ye giden Güzelbulut Turizm umre gurubu Mekke’ye ulaşarak ziyaretlere başladı.

Kahramanmaraş’tan Güzelbulut Turizm ile Kutsal Topraklara umreye gitmek üzere yola çıkan 120 kişi : Hz. Yunus camii önünden uğurlama töreninden sonra Gaziantep’den uçakla Medine’ye gittiler..

Medine’de otel yerleştikten sonra : Uhud, Hendek, Kıbleteyin Mescidi, Kuba ve Cuma Mescidi ile El Züleyfe ziyaretinde bulunan Umre gurubu daha sonra Hurma halinden hurmalarını Alarak : Mekke’ye geçtiler..

Medine de umre yaptıktan sonra : bugün ise Medine ziyaretlerine başladılar..

Sabah, Sevir dağı ziyareti, Cemeli Rahme, Arafat ziyareti, Mina, Müzdelife, ve Hıra dağı ziyareti ile devam eden ziyaretlerde Güzelbulut Turizm umre gurubu güzel bir umre yapmanın keyfini çıkarıyor..

Güzelbulut Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güzelbulut, Umre sezonunun açılması ile ilk gurubumuzu getirdi.. 2. Gurubumuzu ise 24 Ocak gibi semestir tatilinde yapacağız bundan sonra Ramazan ayına kadar her ay umre ziyaretlerimiz devam edecek.. Kahramanmaraş’tan ilk gurup olarak 120 kişi ile geldiğimiz umre ziyaretimizi başarı ile tamamladık ve 15 günlük gurubumuz hafta sonu, 24 günlük gelenler ise bir hafta sonra olmak üzere Kahramanmaraş’a inşallah sağ selim dönerken, biz yarı yıl tatil gurubumuzu umreye getirmek için çalışacağız,” dedi.

güzel2

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co