Güzelbulut Turizm ile Umre yapmaya giden vatandaşar Mekke ziyaretlerine devam ediyor.

Güzelbulut Turizm ile Umre yapmaya giden vatandaşar Mekke ziyaretlerine devam ediyor.

Güzelbulut Turizm ile Umre yapmaya giden vatandaşlar Mekke ziyaretlerine devam ediyor.

güzelbulut (2)

Kahramanmaraş Havalimanından Medine’ye giden Güzelbulut Turizm umrecileri Medine’den sonra Mekke’de de ziyaretlerine devam ediyorlar.

güzelbulut (4)

MEKKE- Kahramanmaraş’tan 16 Ocak 2018 günü Medine’ye giden umreci kafilesi Medine ziyaretlerinin ardından Mekke’ ye geçerek umrelerini yaptılar ve Mekke’de ziyaretler gerçekleştirdiler.

güzelbulut (3)

Kahramanmaraş’tan Güzelbulut Turizm ile Kutsal Topraklara umreye giden kafile Medine’de Uhud, Hendek, Kıbleteyn Mescidi, Kuba ve Cuma Mescidi ile El Züleyfe ziyaretinde bulundular.

Medine’den Mekke’ye geçen umreciler, umrelerini yaptıktan sonra, Sevir dağı ziyareti, Cemeli Rahme, Arafat ziyareti, Mina, Müzdelife, ve Hıra dağı ziyaretlerini yapıyorlar.

güzelbulut (1)

Güzelbulut Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Güzelbulut, Umre sezonunun açılması ile ilk gurubumuzu getirdik. 2. Gurubumuzu ise Şubat ayı içerisinde gelecekler. Umre gruplarımız Güzelbulut Turizm ile gelmekten memnunlar. Her geçen gün bizimle umre’ye gitmek isteyen vatandaşlarımızın sayısında artış var. Biz umrecilerimize en güzel hizmeti vermek için çalışıyoruz. Umrelerini dinimize uygun olarak yaptırıyoruz. Medine ve Mekke’de ziyaret edilecek yerleri ziyaret ettiriyoruz. Hepsinin hayır dualarını alıyoruz. Mekke’deki ziyaretlerimizde İbrahim Selci Hocamız umrecilerimize ziyaret ettiğimiz yerler hakkında bilgiler veriyor. O zamanda yaşananları bir bir anlatıyor. Burada çok duygusal bir hava var” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co