Güzel Sanatlar Fakültesi, geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi

Güzel Sanatlar Fakültesi, geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Dekanlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Tencereni Al Gel” isimli iftar programı ile fakülte akademik ve idari personeli bir araya geldi.

Fakülte personeli, evlerinde hazırladıkları yemekleri kurulan iftar sofrasında eşleri ve çocuklarıyla birlikte paylaştı. GSF Sergi Salonunda düzenlenen iftar yemeğine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İrfan Ersin Akıncı, GSF Dekanı Prof. Dr. Mehmet Özkarcı, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Akif Özdoğan ile birlikte fakülte personeli ve aileleri katıldı.

Güzel Sanatlar Fakültesi, Geleneksel İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi (7)

Rektör Deveci, GSF personel ve aileleri ile beraber iftara katılmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederken, bu tarz iftarın Üniversitemizde yaygınlaştırılması gerektiğini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

GSF Dekanı Özkarcı ise huzur, barış ve sevgi dolu yeni Ramazanlara kavuşabilmek dileği ile tüm konuklara katılımlarından dolayı teşekkür ederken, gelecek yıllarda da geleneksel Ramazan iftarında buluşmak temennisinde bulundu. Dekan Özkarcı, iftar yemeğinin düzenlenmesinde emeği geçen fakülte personeli ve ailelerine teşekkür etti.

Güzel Sanatlar Fakültesi Sergi Salonunda büyük bir katılımla samimi ve sıcak bir havada gerçekleşen iftar yemeğinin ardından misafirler çay eşliğinde sohbet etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co