Güvenç: Ülkemizde kaos çıkarmak istiyorlar !

Güvenç: Ülkemizde kaos çıkarmak istiyorlar !

PAZARCIK- Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde seçim çalışmasını sürdüren Ak Parti Kahramanmaraş milletvekili adayı Celalettin Güvenç: “ Kaos çıkarmak istiyorlar,” dedi.

Pazarcık da sevgi seli ile karşılanan ve Seçim çalışmalarına her gün bir ilçeyi ziyaret ederek devam eden Ak parti Milletvekili Adayı Celalettin Güvenç seçim çalışmalarını Pazarcık’ta sürdürdü. Seçim bürosuna gelen Güvenç Partililerle bir araya geldi ve seçim bürosunda seçmenlerinin sıkıntılarını dinleyerekPazarcık’la ilgili çalışmaları anlattı.

Buradan Pazarcık çarşısına inen Güvenç Bakkalından Kasabına, Eczacısından kahvecisine, sokaktakinden evdekine kapı kapı gezdi. Güvenç, “1 Kasım’da Ülkeyi Kaosa çekmek isteyenlerin oyununu inşallah Pazarcık’tan bozacağız. Maalesef ülkemizin 99 canının gittiği olaydabomba sadece Ankara’ya atılmadı bomba Türkiye’nin her yerine Pazarcık’a, Nurhak’a,Elbistan’a, Şanluurfa’ya, Suruç’a 99 aileye atıldı ve ülkenin en az 250 ocağına ateş salındı. Bunu Propaganda malzemesi yapıp bundan nemalanan partileri hepimiz görüyoruz. Biri bıyık altından güler, biri her şeye Tabikide hayır der, biride Cumhurbaşkanının Eşinin Başörtülü olduğunu dahi hazmedemeyen Parti. işte bu Ülkenin önüne set çekmeye çalışan ne yapmaya çalıştıkları bile belli olmayan muhalefetlere inat İnşallah Pazarcık, Maraş veTüm Türkiye bu kirli oyuna dur deyip desteklerini vereceklerdir” dedi.cggezi (9)

Seçim çalışmalarına Pazarcık Kırsalında devam eden Güvenç Göynük, Ulubahçe, Sakarkaya, Çopurlar ve Gözlügöl mahallerini ziyaret ederek desteklerini istemeye devam etti. Daha sonra Etnik Farklılıkları en fazla olan Pazarcık ilçesinde bütün grupların önde gelenbüyükleriyle akşam yemeğinde bir araya gelen Güvenç, “Çok büyük teveccüh gösterdiğiniz davetimize seçim propagandası için değil mesele memleket meselesi olduğu için davet ettik.Hamdolsun ülkemizde güzel bir istikrar var hepiniz kardeşiz her şeyi görüyoruz. Pazarcık’a yapılan hizmetleri görüyoruz. Ülkemizin her yerine yapılanları görüyoruz.Pazarcık ve tüm Türkiye’ye hizmetlerin aksamadan devam etmesi için Pazarcık’ınevladı olarak bir kardeşiniz olarak desteklerinizi istiyoruz” dedi.

Seçim çalışmalarına gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden Güvenç Üç aileye ev ziyaretinde bulundu.

Milletvekili Adayı Celalettin Güvenç’e ziyaretleri sırasında Pazarcık İlçe Başkanıve Yönetimi,Pazarcık Belediye Başkanvekilive Meclis Üyeleri eşlik etti.

cggezi (16)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co