Güvenç; “Pazarcık esnaflarını ziyaret etti”

Güvenç; “Pazarcık esnaflarını ziyaret etti”

TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç,      Pazarcık ilçesinde ziyaretler de bulundu.

Pazarcık esnaflarını ziyaret eden Güvenç, gündem de olan terör olayları ile ilgili esnaflarla beraber kısa sohbet etti, sohbetinden sonra Camlıca ve Ahmet Bozdağ taziye evlerine uğrayarak taziyede ve başsağlığın da bulundu. Taziye ziyaretlerinden sonra son olarak Pazarcık Meslek Yüksek Okulu Müdürü’nü ziyaret ederek okulla ilgili bilgiler aldı.

Ziyaretlerinden sonra bir açıklama yapan Güvenç; “Bu hafta meclisimiz tatil bizlerde bu vesile ile şehrimizde ve ilçelerimizde gezilerde ve incelemelerde bulunuyoruz. Dün Kahramanmaraş merkez de ziyaretlerde bulunduk bugün ise ilçemize Pazarcık’tayız. Şehit ailelerimiz ile yemek yedik sohbet ettik, mevlid-i şeriflere katıldık ve taziye evlerinde başsağlığı dileklerinde bulunduk. Bazı yerlerde incelemelerde yaptık, Kaymakamımız Dr. Mehmet Boztepe, Pazarcık Belediye Başkanımız Yakup Hamdi Bozdağ, Ak Parti Pazarcık İlçe Başkanımız Mesut Ganidağlı’dan bilgiler aldık ve yapımı yeni bitirilen Pazarcık Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mustafa Baylan’dan okulumuzun sorunları konusunda bilgiler aldık. Elimizden geldiği kadar Allah’ın izniyle en iyi hizmetleri ilçemize kazandırmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co