Güvenç, Kasiad yönetimi ile bir araya geldi

Güvenç, Kasiad yönetimi ile bir araya geldi

Türkiye Büyük Millet Meclisi İçişleri Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Kahramanmaraş Sanayici ve İşadamları Derneği’ni ziyaret etti. Dernek yönetimi ile bir araya gelen Güvenç şehrin sorunlarını dinledi. Hükümetin yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi İçişleri Komisyonu Başkanı ve Milletvekili Celalettin Güvenç Kasiad’ın Danışma ve yönetim kurulumuzun müşterek toplantısına konuk oldu. Başta terör olayları olmak üzere ülkemizin, şehrimizin ve iş dünyasının çeşitli sorunlarının görüşüldüğü toplantı sonrası “Kahramanmaraş Sanayici ve İşadamları Derneği’nin danışma ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte olmaktan son derece memnun olduğunu belirten Güvenç; İş adamlarımızın görüş ve düşüncelerine daima saygılı olduğunu, her konuda el ele vererek sorunların aşılmasında yardımcı olacağını belirtti. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Arpasatan ve kurul üyelerine ayrı ayrı teşekkür etti.

Kasiad Başkanı Ali Arpasatan ise “Davetimize icabet ederek bizimle birlikte olmanızdan son derece memnun oldum. Kurul üyelerimiz adına teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Toplantıya, Danışma Kurulu Başkanımız Mehmet Arifioğlu ile  Ahmet Duran Balsuyu, Mehmet Hanefi Öksüz, Abdulkadir Kadir Kurtul, Ahmet Kamil Şirikçi, Ashabil Tanrıverdi,  Alişan Arıkan, Atila Kanbur ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hacı Kamil Uncu, Mehmet Cihat Sezal,  Kurul üyeleri Erol Büyükdereli, Burak Arıkan, Uğur Toka, Cihangir Çalık, Mehmet Ongun, Ahmet Serkan Tanrıverdi ve Genel Sekreterimiz Ahmet Görgülü hazır bulundular.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co