Güvenç, “Kahramanmaraş spor şehri olacak”

Güvenç, “Kahramanmaraş spor şehri olacak”

Kahramanmaraş’ın emektar futbol sahası açılışında konuşan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili adayı Celalettin Güvenç, “Batıpark futbol sahası hayırlı olsun. Kahramanmaraş inşallah spor şehri olacaktır” dedi.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Celalettin Güvenç  1 Kasım Seçimleri kapsamında  ziyaretlere hız kesmeden devam ediyor.

Sabahın erken saatlerinde Dulkadiroğlu seçim bürosuna gelen Güvenç; Trabzon Caddesi ve Girne Caddesini, ardından Bahçelievler mahalle Muhtarı ve Menderes Mahalle muhtarını ziyaret etti.  Seçmenin nabzını tutup destek turlarına devam eden Güvenç ziyaretler sonrasında yaptığı açıklamada; “Kahramanmaraşlı hemşehrilerime gerçekten minnettarım, günlerdir şehrin her yerine ziyaretlerde bulunuyoruz. Kahraman kentimizin güzel insanları oy versin veya vermesin bizi çok güzel bir şekilde karşılayıp ağırladılar desteklemeyen kardeşlerim dahi her hizmetin farkında buda bizi mutlu ediyor” dedi.

Seçim çalışmaları kapsamında öğle vaktinde Balsuyu Tekstil Fabrikasını ziyaret eden Güvenç, “İşçilerle yemek yiyip Bende sizin gibi emekçi bir babanın oğluyum Hamdolsun rabbim nasip etti bugünlere geldik ve şuan karşınızda geçmişini asla unutmayan, bir emekçi kardeşinizin oğlu olarak sizlerden dua ve destek bekliyorum” dedi. Daha sonra Tümsiad sanayici ve işadamları derneğini ziyaret edip desteklerini istedi.

guvenctrb (14)

Tümsiad Başkanı Adnan Toprak yaptığı açıklamada biz her zaman Ak Parti İktidarına inandık ve destekledik. Sizde bize bu iktidarın bir emanetisiniz. Ayrıca Türkiye’nin Büyükşehirlerinde Büyük hizmetler yaptınız ve bizimde diğer illerdeki hizmetlerimize büyük katkılarınız oldu ve uyumlu bir şekilde çalıştınız. İnşallah gerek bizim gerek tüm Türkiye’nin desteğini alarak önümüzdeki dönemlerde uyumlu bir şekilde çalışacağız” dedi.

Çalışmalarına gecenin ilerleyen saatine kadar devam eden Güvenç, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’la birlikte tadilatı biten Kahramanmaraşın emektar  Batıpark Futbol sahasının açılışını yaptı. Başkan Erkoç’la Kahramanmaraşın eski Futbolcuları Veteranlar ve Bayanlar Maraşgücü sporla açılış maçı da yapan Güvenç yaptığı açıklamada; “Kahramanmaraş spor şehri olacaktır hamdolsun artık 11 ilçemizde sentetik çim sahamız, basketbol ve voleybol sahalarımız mevcut önümüzde dönemde inşallah kulüpleşme ve sporcu başarısı olarakta şehrimize başarılar gelecek ve spor şehri olacaktır” dedi.

Milletvekili Adayı Celalettin Güvenç’e ziyaretleri sırasında Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Muharrem Erantepli,  Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Debgici ve Yönetimi, Belediye Başkanı Necati Okay ve Meclis Üyeleri eşlik etti.

guvenctrb (12)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co