Güvenç : İncelemelerde bulunacağız

Güvenç : İncelemelerde bulunacağız

Güvenç : İncelemelerde bulunacağız

ANKARA – Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ile birlikte üç ülkeyi içine alan bir dizi ziyaretler için yurt dışına gittiler..

TBMM İÇİŞLERİ KOMİSYONU CELALETTİN GÜVENÇ TMMM BAŞKANI İSMAİL KAHRAMAN İLE BİR DİZİ TEMASLARDA BULUNMAK ÜZERE MALEZYA AVUSTURALYA VE SİNGAPUR’A GİTTİ…

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın İsmail KAHRAMAN başkanlığındaki heyet, 2-9 Ekim 2016 tarihleri arasında Malezya, Avustralya (Melburn, Hobart ve Sidney) ve Singapur’u içeren bir dizi temaslar gerçekleştirecektir. Ziyaret, 5-8 Ekim 2016 tarihleri arasında Avustralya’nın Tasmanya adasında bulunan Hobart şehrinde düzenlenecek MIKTA toplantısına katılımı esas almaktadır.

Meksika, Endonezya, Güney Kore, Türkiye ve Avustralya’yı biraraya getiren MIKTA oluşumu 2. Parlemento Başkanları Toplantısında TBMM Başkanı İsmail Kahraman’a ziyaret ve temasları sırasında TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, Ak Parti İstanbul Milletvekili Ekrem Erdem, Ak parti Afyonkarahisar Milletvekili Hatice Dudu Özkal, Ak Parti İzmir Milletvekili İbrahim Mustafa Turhan, Chp Tokat Milletvekili kadim Durmaz ve Mhp Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı  eşlik edecekler….

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co