Güvenç, gençlerle bir araya geldi

Güvenç, gençlerle bir araya geldi

Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi İç İşleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ziyaret ederek gençlerle buluştu.

Ziyarette ilk olarak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Güvenç’e kurumun çalışmaları hakkında idari bina toplandı salonunda bir birifing sunuldu, sunum esnasında Şube Müdürlerimizde salonda hazır bulundular.

İl Müdürü Kabakcı, Güvenç’e 15 Temmuz Temalı anı plaketi ve yine 15 Temmuz temalı tişört ile Kahramanmaraşlı gençlerin şehitlerimize yazdıkları ve bakanlık tarafından kitaplaştırılan ecdada mektup kitabını hediye etti.

güvenç ziyaret (8)

Gerçekleştirilen sunumun ardından 12 Şubat Spor Kompleksi içerisinde yer alan Havalı Tabanca ve Olimpik Okçuluk Merkezini ziyaret ettiler, burada okçuluk eğitimi alan gençler ile bir araya gelen misafirler ok atarak bu sporu tecrübe ettiler, akabinde Kahramanmaraş Gençlik Merkezine geçen misafirler spor salonunda voleybol antrenmanı yapan gençler ile sohbet ettiler. Ziyaretin sonunda Gençlik Merkezi Has odada gençler ve çocuklar ile bir araya gelen Güvenç burada gençler ile soru cevap şeklinde hoş bir sohbet gerçekleştirdi. Güvenç, tüm ziyaretlerde gençler ile kaynaşarak onlar ile hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.

Güvenç ziyaret sonunda yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti belirterek ileri ki bir tarihte tekrar gelme sözü verip tesislerden ayrıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co