Güvenç, “Dua ve Destek İstiyorum”

Güvenç, “Dua ve Destek İstiyorum”

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Celalettin Güvenç

“Dua ve Destek İstiyorum”

 

KAHRAMANMARAŞ- Türkiye de oynanan oyunların bozulması için dua ve destek istiyorum diyen Ak Parti Kahramanmaraş milletvekili adayı Celalettin Güvenç,” Çok söze gerek yok her şey ortada sizlerden destek ve dua istiyorum,” dedi.

Seçim çalışmasını bugün Borsa Caddesi, Dedezade Sokak, Hükümet Caddesi ve Valilik karşısında yürüten Ak Parti Kahramanmaraş milletvekili adayı Celalettin Güvenç,” Huzur ve İstikrarımızı bozmaya çalışanlar var bunlara fırsat vermeyin, biz sizlerden dua ve destek istiyorum,” dedi.

Vali, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı iken görevinden ayrılarak Kahramanmaraş Milletvekili adayı olan Celalettin Güvenç’in Ak Partinin yeni bakanlar kurulu listesi arasında ismi gezerken, Kahramanmaraş’ta seçim çalışmalarına devam ediyor..

Güvenç:” Onikişubat İlçemize bağlı mahalleleri gezdim, Dulkadiroğlu ilçemize bağlı mahallelerimize halkımız , siz gidin bize konuşmanıza gerek yok biz bir kasım da oyu nereye vereceğimizi iyi biliyoruz, siz gidin başka yerlerde çalışma yapın, biz sizin yalnızdayız,” diyorlar.. “ dedi.

SONY DSC

1 Kasım seçimlerinde bir oyun çok büyük vebalinin olduğunu ülkemizin geleceği için huzur ve güveni için oyunuzu bölmeyin diyen Güvenç gezdiği yerlerde halkın büyük desteğini aldı.

Celalettin Güvenç ile sohbet eden vatandaşlar: “ 13 yıl önceki ilaç kuyrukları, doktor kuyrukları, okula giden çocuklara kitap bulma kuyrukları ve yokluklar bitti milletimiz 13 yıl öncesini unuttu.. yeni yetişen 18-22 yaş arası gençlik ise geçmişi hiç bilmiyor.. Ak Parti gençlere sahip çıksın, biz ak partiliyiz de gençler geçmişi bilmiyor,” dediler..

Celalettin Güvenç ile görüşen bir hanım ise: “ Eskiden ilaç çok pahalı idi.. bir devlet memuru bularak onun üzerine yazdırdık, bugün ilaç bedava , Avurapyı bile solladık, Sağlıkda, Eğitimde, Ulaşımda Türkiye dünyada bir numara ama, yine de benim oğlumu belediye alın,” diyerek övgü ve istekde bulundu.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co