Güven ve huzur Cadı avı !

Güven  ve huzur  Cadı avı !

Güven  ve huzur

Cadı avı !

Kim FETÖ ‘cu ? , kim değil !..

Van Devlet Hastanesine yaralı olarak gelen beş askerimizi zehirli iğne ile öldürmeye çalışan bir FETÖ’cu yakalandı..

Bir yanda PKK silahla askerimizi yaralıyor, bir yanda ise hastane deki hain onları zehirli iğne ile öldürmeye çalışırken suçüstü yakalanıyor..

Kim FETÖ ‘cü ? kim PKK’lı ?  kim hain ? kim vatan sever ? bunları bir birinden ayırt etmek de zoraldı..

15 Temmuz 2016 gecesi yaralıları özel hastaneye kabul etmeyen şerefsiz gibi.. Vandan gelen haber insanın tüylerini ürpertiyor..

Biz kime güveneceğiz ? , bu nasıl işdir ?

İşin doğrusu sap ile saman bir birine karışmış halde !.

İnsanımız cadı avına çıktı..

Ankara ve İstanbul’a değil Kahramanmaraş’a bakıyorum, asılsız ihbar ile göz altına alınan iş adamları, asılsız ihbar ile açığa alınan kamu görevlileri ve FETÖ’cü damgası yiyen bizim insanımız !..

Cadı avına çıktık ama, cadıyı değil , onun tutsaklarını yakalıyoruz..

Allah korkusu olmayınca : at iftirayı gitsin !.. ben yandım diğerleri de yansın mantığı hüküm sürüyor..

Bir iftira ile harekette geçen güvenlik güçleri suçlu ile suçsuzu ayırt etmek için günlerce emek veriyor.. ne var ki birde soruşturma görenlerin ismini yayanlar ve basın servis yapanlar var ki , insan onuru ve hasiyeti sıfır oldu..

Sonra ağlayanlar.. sevinenler.. işin doğrusu tam bir cadı avı !..

En yakın komşusu ile sıkıntısı olanlar: Bu fetö’cu diye polise ihbar etmeye başladı..

Asılsız ihbarlar sebebi ile göz altına alınanlar, toplumun huzurunu bozdu..

Bir yandan Güneydoğu dan gelen şehit haberleri..

Bir yandan kanı bozuk hainler.. bir yandan içimizdeki düşmanlar..

Bir yandan yarın ne olacağız ? sorusu ile moralimiz sıfır oldu..

Böyle bir ortamda üretim ve kalkınma beklemek biraz zor..!

İş adamlarına yönelik yapılan davul zurnalı, operasyonu da doğru bulmuyorum, sen devletsin soruşturma yap.. Araştırma yap, suçu sabit ise gereğini yap, asılsız ihbarla davul zurna ile operasyon yapılması doğru değildir..

Bu iş çığırından çıktı.. Cadı avına döndü..!

İnsanımızın moralini sıfır etti, Sanayici iş adamı yarına endişe ile bakıyor, bunun sonunda birileri zarar görecek ama bugün yazmak istemiyorum..

Bugün moral veren bize tek olay ise TSK Fırat kalkanı harekatı ile başlayan Suriye deki temizlik operasyonu halkımıza moral verdi.. Suriyeli vatandaşları sevindirdi..

Türkiye 5 yıl önce Suriye girerek, orada güvenli bölge oluşturması gerekti.. geç kaldık biraz.. biraz geç kaldık ama Suriye sınırımızda uçuşa kapalı güvenli bölge ilan ederek orada Suriye vatandaşlarının yaşamasını sağlamalıyız..

15 Temmuz 2016 gününden bugüne kadar geçen sürede halen milletimiz diken üzerinde..

Türkiye acilen : Güven ve huzuru sağlamalı.. cadı avından vaz geçmelidir..

FETÖ unsurları : “Ben yandım, giderken senide götürüm diyerek, vatan severlere iftira atmakta, atmakla kalmamakta , itirafçı olarak ifade vermekte ve Savcı, Hakim, Polis ve Askeri yanlış yönlendirmektedir..

Buradan ilgilere sesleniyorum: FETÖ ‘cuların itirafçılıklarına inanmayın..!

Fetullah Gülen, “ Giderken yanınızda bir kaçını daha götürün!” emrini verdi..

Bunun anlamı şu: FETÖ’ye para gönderen kişi, FETÖ bağış toplayan kişi, FETÖ hizmetkarı herkesçe bilinen kişi, kurtuluşu yok.. FETÖ bunu iyi biliyor ve bu sebeple yandaşlarına sesleniyor, giderken yanınızda birkaç kişi götürün.. yani  sen yandın gidiyorsun, FETÖ yardım etmeyen destek vermeyen bize sırt çevirenleri de beraberinde götür diyor..

İtirafçı olan bir FETÖ : Ahmet de bizimle derse onun sözüne inanmamak gerek, veya çok ihtiyatlı bakıp iyi araştırma yapmak gerek..

Bu şerefsizlerde Allah korkusu da yok iftira atıyorlar.. Ben cezaevinde yatacağım Ahmet’te yatsın, Türkiye de kaos çıksın hedefleri.. Türkiye’yi karıştırmaya çalışıyorlar..

FETÖ yeni oyununa karşı herkesin uyanık olması gerekir.. ABC planı gün yüzüne çıktı.. D-E F planları var onları sahneye koyuyorlar..

Her göz altına alınana FETÖ’cu demeyin, hatta tutuklama bile olsa FETÖ ‘cu demeyin, ancak içimizdeki hainler.. Şu da  FETÖ buda  FETÖ’cü diye asılsız ihbarlar yapıyorlar..

Dün ortaya çıkan belge: FETÖ dershanesine giden bir öğrencinin ismi ve vatandaşlık numarası ile ABD FETÖ milyonlarca dolar para göndermişler..

Öğrencinin haberi yok, aile fakir ve kirada oturan bir aile milyonu değil 100 doları görmeyen bir aile ama kimlik fotokopileri elinde olduğu için kullanmışlar..

Öğrencilerin adına telefon alarak ABD ile sürekli telefon görüşmesi yapmışlar..

Yani sap ile saman bir birine karışmış, cadı avı devam ediyor.. ülkemizde huzur ve güven ortamı zedeleniyor, aman dikkat diyorum..

İyi günler

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co