Güven: Teşekkürler Afşin !

Güven: Teşekkürler Afşin !

Başkan Mehmet Fatih  Güven, “Biz Birlikte Afşin’iz, Kahramanmaraş’ız, Türkiye’yiz”

Güven: Teşekkürler Afşin !

AFŞİN/ Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, 1 Kasım seçim sonuçlarıyla ilgili olarak bir teşekkür etti.

Başkan Mehmet Fatih  Güven, “ 7 Haziran seçimlerinden sonra Türkiye’yi hükümetsiz bırakmak isteyenlere aziz milletimiz 1 Kasım seçimlerinde engin ferasetiyle dur dedi. Kıymetli hemşerilerim ve ülkemizin güzel insanları sandığa giderek, ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunlara izin vermedi.

Güven: Milletimiz hizmete devam edilmesini istedi; istikrar ve güvene oy verdi. Seçimin kazanılmasında emeği olan herkesi yürekten kutluyorum. Bu seçim zaferini bize yaşatan Allah’a hamd olsun. Bu seçim başarısının sorumluluklarımızı arttırdığının şuurunda olarak bu gün zafer sarhoşu olmadan, gurura kapılmadan, mütevazı ama vakarla davamızın gereği olan 2023 hedeflerine kilitlenip, Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızın liderliğinde hizmetimize kaldığımız yerden devam edeceğiz ’dedi.

Afşin halkına teşekkür eden başkan Güven: Tüm Afşinlihemşerilerine parti farkı gözetmeksizin, oy veren ya da vermeyen diye ayırmaksızın hizmet etmeye devam edeceklerini belirten Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven açıklamalarına şöyle devam etti,” Biz Hepimiz Kahramanmaraş’ız, Hepimiz Afşin’iz, Hepimiz Birlikte Türkiye’yiz. Kardeşlerim, seçimin hoşgörülü ve olgun bir atmosfer içerisinde geçmesini sağlayan hepinize ayrıca teşekkür ediyorum.İnanıyorum ki milletimizin duasıyla Büyük Türkiye inşa edilecek. Allah’ın izni ile buna kimse mani olamayacaktır.

Başta Grup Başkan vekilimiz Sayın Mahir Ünal’a, Milletvekilimiz Dr. Mehmet İlker Çitil’e, Kahramanmaraş Milletvekillerimize, İlçe Başkanımıza, Belediye Meclis üyelerimize, Kadın kollarımıza, Gençlik kollarımıza, değerli hemşerilerime ve tüm görev alan herkese teşekkür ediyorum. Allah’a hamd olsun ki bu mücadeleyi çok güzel neticelendirdik.Bu seçim sonuçları; Türk halkının milli birlik ve beraberliğimiz söz konusu olunca, nasıl kenetlendiğini göstermiştir.Bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun. Allah’a Emanet olalım.Biz Birlikte Afşin’iz, Kahramanmaraş’ız, Türkiye’yiz” ifadelerini kullandı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co