Güven, “Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum”

Güven, “Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum”

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Diyarbakır’da polis noktasına PKK Terör örgütü tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda yaşamlarını yitiren Polis Memuru Ahmet Gülbahar ve 5 yaşındaki oğlu Hüseyin Utku Gülbahar için taziye mesajı yayınladı.

Başkan Güven mesajında: “Daha bir ana kuzusu Hemşerimiz, Polis Memuru Durmuş Polat’ın acısı ciğerimizde soğumadan Diyarbakır’dan gelen yıkıcı haberle kendimizden geçtik. Hemşerimiz Ahmet Gülbahar ve güzeller güzeli oğlu Hüseyin Utku Gülbahar PKK terör örgütünün kahpece düzenlediği bombalı saldırıda şahadet şerbetini içerek hakka yürümüşlerdir. Bizleri derin bir üzüntüye boğan bu olay karşısında Rabbim Alçak Terör örgütünü Kahhar ismiyle kahır etsin diyorum. Bizlerin bir ölüp, bin dirileceğimizi unutan hainlere karşı ümidimizi kaybetmeden dik bir şekilde milletçe ayağa kalkıp yılmadığımızı, yıkılmadığımızı göstermeliyiz. Kahraman Tük Polisimizin ve Şanlı Tük Ordumuzun her zaman bu vatanın birer ferdi olarak yanında olduğumuzu göstermek boynumuzun borcudur.

Bu alçakça yapılan saldırıyı kınıyor, Hemşehrimiz Polis Memuru Ahmet Gülbahar ve Oğlu Hüseyin Utku Gülbahar’a Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailelisine ve Aziz Milletimize baş sağlığı diliyor, saldırıda yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co