Gürz, “Şehrimizin sorunlarına çözüm bulacağız”

Gürz, “Şehrimizin sorunlarına çözüm bulacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı binasında basın toplantısı yapan Adem Gürz İl Başkan adayı olarak bende varım, dedi.

Kalabalık bir katılımla düzenlenen basın toplantısında konuşan MHP Kahramanmaraş İl Başkan aday adayı Adem Gürz; “Ülkücü hareketin kurucusu, Türk Dünyasının unutulmaz lideri, Cennet Mekan Başbuğumuzun Alparslan Türkeş ve tüm ülkücü şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Hareketimizin Lideri bilge insan Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendiyi saygı, muhabbet ve bağlılıklarımı arz ediyorum” diyerek konuşmasına başladı.

Sözlerine şu şekilde devam eden Adem Gürz, “Partimizi altı ay sonra yapılacak seçimlere hazırlayacak, ülkücü hareketi iktidara taşıyacak teşkilat kadrolarını oluşturan, ilçe kongrelerimizi ülkücü harekete yakışır bir şekilde, demokrasi şölenine dönüştürerek bitirdik. 25 Ocak’ta yapılacak olan il kongresiyle, kongre sürecini tamamlamış olacağız. İnanıyorum ki, il kongremiz de birlik, beraberlik ve coşku içerisinde geçecektir.

Bizler Türk Milliyetçiliği davasına gönül vermiş insanlar olarak her zaman ülkemizin ve milletimizin dertleriyle dertlendik. Değerlerimizin korunması, bayrağımızın inmemesi, ezanımızın susmaması için hep bir mücadele içinde olduk. İnandığımız değerleri başarılı olması, davamızın iktidar olması için, güçlü, çalışkan ve sağlıklı bir teşkilat yapısının olması gerektiğine inanıyoruz. Bu teşkilat yapısının oluşması için sorumluluk almak gerektiğini düşündük.

Teşkilatın içinden gelen, uzun yıllar Ülkü Ocaklarının her kademesinde görev yapan, bir dönem MHP İl yönetiminde bulunan, Genel Merkez Siyaset ve Liderlik Okulu mezunu biri olan, tüm yaşamım boyunca ülkücü hareketin temel ilke prensiplerinden taviz vermeyen bir ülküdaşınız olarak, partimin bana ihtiyacı olduğunu düşündüm ve 25 Ocak’ta yapılacak olan kongrede, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığına aday olmaya karar verdim.

adem (1)

Dava ve teşkilatın başarısı için ortak bir slogan da buluşmayı söyleyen Adem Gürz, “Davamızın ve teşkilatımızın başarısı için, çıkmış olduğumuz bu yolda arkadaşlarımızla belirlediğimiz sloganımız, “Ortak dil, ortak duygu yoğunluğu ve öze dönüş Harekatı’dır” dedi.

Adaylık açıklamasına katılanlar arasında, her iki ilçenin ilçe başkanları, 30 Mart mahalli seçimlerinde belediye başkan adayı olan Yusuf Temizkan ile Neslihan Koca Nergiz ve partililer yer aldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co