Gürz ziyaretlerine devam ediyor

Gürz ziyaretlerine devam ediyor

MHP Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Adem Gürz, Parti Teşkilatına ziyaretlerde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Süleyman Öner, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar ve Onikişubat İlçe Başkanı Mehmet Şeker’i makamlarında ziyaret eden Adem Gürz, başkanlarla istişarede bulundu.

Ülkücü camianın içinden gelen, teşkilatçılığı ile tanınan, partisinin sevilen isimlerinden Adem Gürz’ün ziyaretleri, başkanlar tarafından samimi bir karşılama ortamına sahne oldu.

Adem Gürz’ün milletvekili aday adalığı konusunda; İl Başkanı Süleyman Öner, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar ve Onikişubat İlçe Başkanı Mehmet Şeker, Ülkücü camianın içerisinden gelen, davasına bağlı, donanımlı bir aday adayı olduğunu ve kendilerini onurlandırdığını, mutlu ettiğini ifade ettiler.

Adem Gürz’ün, nasip olurda meclise gittiği takdirde, partilerini en iyi şekilde temsil edeceğini ve Ülkesine, Milletine üst düzeyde hizmetler sunacağına inançlarının tam olduğunu vurguladılar.

Gürz Parti teşkilatlarına ziyarette bulundu (2)

Adem Gürz ise başkanların bu ifadelerinin karşısında, onurlandığını bir yandan da yükünün kat kat arttığını söyledi ve ekledi: “Başkanlarıma gösterdikleri ilgiden dolayı öncelikle şükranlarımı sunuyorum. Teşkilatım benim için her şeyden önemlidir.

Ülkü ocaklarında yetiştim. Teşkilatın ne demek olduğunu, üstünlüğünü çok iyi bilirim. Her zaman teşkilatımın emrindeyim.

Ayrıca Başkanlarımızın gösterdiği ilgi ve şahsımla ilgili düşünceleri beni onurlandırdı ve sorumluluğumu daha da artırdı.

İnşallah partim beni aday gösterir ve vatandaşımız da teveccüh gösterip meclise yollarsa, davama en iyi şekilde hizmet edeceğim.

Ülkücü hareketin iktidarında; milli ve manevi değerlerimize sahip çıkılacak. Siyasetimizin dinamiğinde milletimizin omzuna basarak siyaset yapmak değil, millet omuzlara alınarak siyaset yapmak vardır” diye konuştu.

Gürz Parti teşkilatlarına ziyarette bulundu (3)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co