Gürbak: “Dostlara teşekkür ediyorum”

Gürbak: “Dostlara teşekkür ediyorum”

Serintepe Mahallesi Muhtarı Ramazan Gürbak’ın mekanı Çamlıtepe hizmette.

Gürbak: “Dostlara teşekkür ediyorum”

 

ONİKİŞUBAT : Kahramanmaraş’ın Kuzey Çevre Yolu üzerinde  Çamlıtepe Et ve Balık Lokantası’nın muhteşem bir törenle hizmete açıldı.

Serintepe Mahallesi Muhtarı Ramazan Gürbak öncülüğünde Kahramanmaraş’a kazandırılan Çamlıtepe’nin açılış törenine kurdele kesimine önemli isimler katıldı.

Serintepe Camii İmamı Ahmet Hürüm hocanın yaptığı duanın ardından kısa bir konuşma yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, şunları kaydetti: “Cenab-ı Allah, hayırlı ve uğurlu etsin. Allah, helalinden bol ve bereketli rızık versin. Kahramanmaraşımız güzel bir müesseseye kavuştu. Gerçekten başta muhtarımız olmak üzere kardeşlerine burayı açtıkları ve istihdama katkıda bulundukları için çok teşekkür ediyoruz.”

‘Hayırlı ve bereketli olsun’ dilekleri ile kurdele kesilmesinin ardından davetlilere aşure ikramında bulunuldu.

camlica-4

Tesisin kurulmasına öncülük eden Muhtar Ramazan Gürbak, açılış törenine gösterilen yoğun katılıma teşekkür ederek, şunları ifade etti: Çamlıtepe olarak bugün açılışımızı gerçekleştirdik. Her gün büyüyen ve gelişen Kahramanmaraşımıza layık olabileceğini düşündüğümüz gerek manzara, gerekse hijyen açısından gerekse de damak zevki açısından Kahramanmaraşlı hemşehrilerimiz ile il dışından gelecek misafirlerimize de hitap edebileceğimiz bir işyeri açtığımızı düşünüyoruz. Umarım da öyle olur. İnşallah misafirlerimizin ev sıcaklığında damak zevki alabilecekleri bir yer olur. Açılış törenimize katılan tüm herkese çok teşekkür ediyoruz.”

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç,  AK Parti Kahramanmaraş milletvekili Mehmet Uğur Dilipak, Kahramanmaraş önceki dönem milletvekili Sıtkı Güvenç, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Kahveci, Onikişubat Belediye Başkanvekili Ali Ünsal, Başkan Yardımcıları Fatih Yoğurt, Havva Ece Saygaz ve Burhanettin Türkkahraman, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel, AK Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, daire müdürleri , aile dostları ve yakınları katıldı.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co