Güngören 0-0 Kahramanmaraş BBS

Güngören 0-0 Kahramanmaraş BBS

Aldığı şok yenilgilerle Spor Toto 3’üncü Lig 3’üncü gurupta istikrarsız bir tablo çizen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor İstanbul deplasmanından 1 puanla döndü.

Dün deplasmanda gurupta 7’inci sırada olan İstanbul Güngörenspor’a Konuk olan Mavi Fırtına İstanbul Güngörensporspor karşısında 0-0’lık skor ile 1 puana razı oldu. Deplasmana oynadığı 4. maçında galibiyeti bulunmayan ve 9 puan kaybeden mavi beyazlı ekip bir türlü dış saha sendromuna son veremedi.

MÜSABAKADA GOL SESİ ÇIKMADI

İstanbul Mimar Yahya Baş stadyumunda oynana karşılaşmanın ilk yarısında her iki takım kontra ataklarla kaleleri yoklarken ilk yarı 0-0 sonuçla her iki takımda soyunma odasına gitti. İkinci yarıda etkili ataklarla rakibi üzerine gelen mavi- fırtına 2. Yarıda 2-3 topu net olmak üzere bir çok pozisyonuda değerlendiremeyerek gol yollarında kısırlık çekti. İkinci yarıda da her iki takımda gol atamayınca müsabakadan 0-0’lık eşitlikle ayrıldılar.

MÜSABAKADAN ÖNEMLİ DAKİKALAR;

1’Hakemin düdüğüyle maç başlıyor.

30′ İstanbul Güngörenspor takımında Muhammed Kurt, sarı kart görüyor.

41′ Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Mehmet Fuat Gölbaşı çıkıyor ve yerine Gökhan Kaya oyuna giriyor.

45′ Hakem müsabakanın ilk yarısını bitiriyor. İlk yarıda gol sesi yok.

46′ Hakem ikinci yarıyı başlatıyor.

49′ İstanbul Güngörenspor takımında oyuncu değişikliği; Emre Turan oyundan çıkarken Hasan Gündoğdu oyuna giren isim.

58′ İstanbul Güngörenspor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Tolga Yılmaz çıkıyor ve yerine Ali Kafadar oyuna giriyor.

64′ Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor takımının teknik direktörü, oyuncu değişikliği ile maça müdahale ediyor. Zafer Kargoğlu çıkıyor ve yerine Aydın İnanç oyuna giriyor.

74′ Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor takımında Sefa Aktepe hakem Arda Kardeşler tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.

79′ İstanbul Güngörenspor takımında oyuncu değişikliği; Muhammed Kurt oyundan çıkarken Selçuk Kaban oyuna giren isim.

81′ Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor takımında oyuncu değişikliği; Adlan Canlıka oyundan çıkarken Hakan Yağmurkaya oyuna giren isim.

89′ Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor takımında Muhammet Ali Yenilmez hakem Arda Kardeşler tarafından sarı kart ile cezalandırılıyor.

90’ Hakem, maçın son düdüğünü çalıyor. Maç sonucu; İstanbul Güngörenspor: 0 – Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: 0

MAÇIN KARNESİ

STADYUM: Mimar Yahya Baş

HAKEMLER: Arda Kardeşler, Bora Aladağ, Nurettin Taşkesen

GÜNGÖRENSPOR: Mehmet Doğan, İbrahim Necipoğlu, Uğur Adem Gezer, Emrah Öztürk, Ahmet Turan Solak, Ömer Faruk Özgen, Serdar Rahman Bilik, Emre Turan (49′ Hasan Gündoğdu), Muhammed Kurt (79′ Selçuk Kaban), Tolga Yılmaz (58′ Ali Kafadar), Habib Uzun

KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: Ferdi Yalçın, Devrim Aksongur, Muhammet Ali Yenilmez, Sefa Durmuş, Tevfik Doğukan Pala, Gazanfer Aydın, Adlan Canlıka (81′ Hakan Yağmurkaya), Yasin Elmas, Zafer Kargoğlu (64′ Aydın İnanç), Mehmet Fuat Gölbaşı (41′ Gökhan Kaya), Sefa Aktepe

SARI KARTLAR: DK 30: Muhammed Kurt (Güngörenspor), DK 74: Sefa Aktepe, DK 89: Muhammet Ali Yenilmez (Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co