Güngör’den Kabitem’e ziyaret

Güngör’den Kabitem’e ziyaret

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hayrettin Güngör, Kahramanmaraş Büyükşehir İtfaiyesi Eğitim Merkezi’ni ziyaret etti.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hayrettin Güngör, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Züver Çetinkaya, Büyükşehir Belediyesi Bedri Akkaya ve Büyükşehir Belediyesi Hüseyin Ağır ile birlikte Karacasu’da bulunan KABİTEM’i (Kahramanmaraş Büyükşehir İtfaiyesi Eğitim Merkezi) ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Heyete, ziyaretleri sırasında, İtfaiye Dairesi Başkanlığı Müdürleri eşlik etti.

Kabitem’de görev yapan Büyükşehir İtfaiyesi Eğitmenleriyle görüşüp bilgi alan Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Hayrettin Güngör, tesislerde eğitim gören Adıyaman, Besni ve Kahta İtfaiye personeli ile bir süre sohbet etti.

Yangın evi, kuyu-kurtarma gibi birçok istasyonun bulunduğu tesisi inceleyen Güngör, KABİTEM’in ülkemizdeki birkaç tesisten biri olduğunu belirterek her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Eğitmenler ve kursiyerlerle hatıra fotoğrafı çektiren heyet, daha sonra KABİTEM tesislerinden ayrıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co