Güngör; “Kahraman şehrimize hayırlı olsun”

Bu haber 31 Mart 2019 - 14:29 'de eklendi ve 1.724 kez görüntülendi.

Ayser Çalık Ortaokulu’nda oyunu kullanan Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör; “‪Bismillah diyerek Ayser Çalık Ortaokulumuzda ailemle birlikte oyumuzu kullanarak vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Kahraman Şehrimize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.
Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, Ayser Çalık Ortaokulu 2163 No’lu sandıkta oyunu kullandı.
Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, Ayser Çalık Ortaokulu 2163 No’lu sandıkta oyunu kullanmak üzere okula geldi. Güngör’e oy kullanma işlemi esnasında eşi Leyla Güngör ve çocukları eşlik etti.
Güngör oy kullandıktan sonra bir açıklama yaparak; “Bugün söylenecek çok bir şey yok. Yerel seçimlere gidiyoruz. Seçimlerin ülkemize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyoruz. Milletimizin kararına saygımız sonsuz. Çıkacak sonuçların hayırlı olmasını diliyorum. Güzel bir seçim sürecini geride bıraktık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.