Güngör; “Çözülmeyecek mesele yok”

Bu haber 18 Şubat 2019 - 13:49 'de eklendi ve 262 kez görüntülendi.

Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör
“Çözülmeyecek mesele yok”

KAHRAMANMARAŞ/ Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayrettin Güngör, esnaf ziyaretine devam ederek vatandaşları dinliyor, Güngör, “Çözülemeyecek hiçbir mesele yok, el birliği ile konuşarak doğru olanı bularak her meseleyi çözeceğiz” dedi.
Geçtiğimiz gün Kıbrıs Meydanından Ulucamiye doğru esnaf ziyareti yapan Hayrettin Güngör, bugün ise Köy garajları bölgesinde esnaf ziyareti yaparak vatandaşları dinledi.
Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör :” Problemler var bunu biliyorum, Kahramanmaraş için projelerimizi hazırladık, önümüzdeki günlerde basın toplantısı ile bunları Kahramanmaraşlılarla paylaşacağım.. bazı sıkıntılar, problemler var, vatandaşımızın şikayeti var, bizim gördüklerimiz var, ama çaresi olmayan hiçbir problem yok.. hepsini tek tek çözeceğiz,” diye konuştu.

Ak Parti Sahaya indi..
Kahramanmaraş Merkez de Dulkadiroğlu ilçesi ayrı, Onikişubat İlçesi ayrı, Büyükşehir Belediye Başkanı ayrı, Milletvekilleri ayrı ayrı olmak üzere gönüllere girmek için Kahramanmaraş bir yandan tarıyarak sıkılmadık bir tek el alınmadık bir gönül bırakmamak için çalışıyorlar..
23 Şubat 2019 günü Kahramanmaraş’a gelecek olan Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan mitingi için ise hazırlıklar devam ediyor..
Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Mahir Ünal, Ahmet Özdemir, İmran Kılıç, Habibe Öçal, Mehmet Cihat Sezal, şehir içinde esnaf ziyareti ev ziyaretleri ile Kahramanmaraşlıların miting davet ediyorlar..