Gülsu, “İsrail’i kınıyoruz”

Gülsu, “İsrail’i kınıyoruz”

Kısa adı KAR-DER-BİR olan Kahramanmaraş Dershaneler Birliği Başkanı İbrahim Gülsu ;” İsrail askerleri   Her yıl Ramazan ayı geldiğinde Gazze’ ye saldırarak  zehir saçıyor,” dedi.

İbrahim Gülsu düzenlediği basın toplantısında şöyle konuştu.  Sadece Gazze’ nin değil İnsanlığın düşmanı siyonizmi ve onun temsilcisi İsrail’ i Gazze’ deki vahşetinden dolayı kınıyoruz.

Gazze bugün bir insanlık dramı yaşadı.İnsanlığın ve Müslümanlığın onuru izzeti ve haysiyeti bombalarla öldürüldü.İnsanlık da Müslümanlar da bu olaya sessiz kalarak izzetini, onurunu kaybetti.

Gülsu : “Ey   adl-i  ilahi son sığınağımız,son kapımız sensin.Müslüman ülkelere basiret ver,Müslümanları uyandır.

Batı,Doğu,Kuzey,Güney dünyası Gazze’deki  bu vahşetin altında kalacak ve birgün mazlumlar,zalimlerden hesap soracaklar.

Karderbir adına İsrail’in Gazze’deki zulmünü kınıyoruz, Ramazan ayında akan kanların durmasını istiyorz, Dünyayı duyarlı olmaya çağırıyoruz,” diye konuştu..

Irak, Suriye, Yemen, Libya, Doğu Türkistan ve Dünyanın her köşesinde Ramazan ayında akan Müslüman kanını bir an önce durdurulmasını arzu ediyorum..

Suriyeli Kardeşlerimize her zanan kinden daha çok destek vererek kardeşlerimize sahip çıkacağız,” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co