Güler” Zevkle okuyacağım”

Güler” Zevkle okuyacağım”

Kahramanmaraş Asayiş Müdürü Ertuğrul Güler ziyaretimize geldi..

Güler” Zevkle okuyacağım”

KAHRAMANMARAŞ- Göksun ilçe emniyet müdürü iken Kahramanmaraş asayiş Müdürü atanan Ertuğrul Güler, Gazeteci Bekir Doğan’ı ziyaret ederek son iki kitabından aldı. Güler:” Zevkle okuyacağım elinize sağlık,” dedi.

Borsa Caddesi üzerinde bulunan Kahramanmaraş Gazetesi- www.kahramanmarasgazetesi.com.tr internet haber sitesi haber merkezine bir nezaket ziyaretinde bulunan Kahramanmaraş Asayiş Şube Müdürü Ertuğrul Güler ile Kahramanmaraş’ın dünü bugünü üzerine sohbet eden Gazeteci Bekir Doğan en son çıkan kitabı “ Dutun Faydaları ile Basın’a Sansür “ kitaplarından müdürümüze imzalayarak verdi.

Kahramanmaraş Asayiş müdürlüğü yapan: Mustafa Çavuş, Cengiz Zeybek, Salim Kılınç, ve geçmişteki asayiş müdürlerinin ismi anılarak yapılan sahbette sonunda, Gazeteci Bekir Doğan , yazmış olduğu 5. Kitabı Dutun Faydaları ile Basın’a Sansür kitaplarından birer adet imzalayarak Güler’e hediye etti.

Ertuğrul Güler: “ Bu güzel eserleriniz için teşekkür ederim, bu kitapları zevkle okuyacağım, kaleminize, yüreğinize sağlık diyorum, ben kültüre büyük önem verim bunun için bu kitaplar benim için çok kıymetli birer eser olarak kütüphanemizi süsleyecektir,” dedi.

SONY DSC

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co