Görgel:”Basın Kuruluşlarını ziyaretimiz devam edecek”

Görgel:”Basın Kuruluşlarını ziyaretimiz devam edecek”

Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel ve yönetimi Kimlik Gazetesini ziyaret etti.

 

Görgel:”Basın Kuruluşlarını ziyaretimiz devam edecek”

 

ONİKİŞUBAT/ Ak Parti Kahramanmaraş Onikişubat ilçe Başkanı Fırat Görgel ve yönetimi kurulu üyeleri ,  basın kuruluşlarını ziyaret kapsamında bugün Kimlek Gazetesini sahibi Mehmet Fiskeci’yi ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler..

Merkezi Üniversite sokağında bulunan Kimlik Gazetesi sahibi Mehmet Fiskeci’yi ziyaret ederek parti çalışmalarını anlatan Ak Parti Onikişubat ilçe başkanı Fırat Görgel:  Yaklaşık 3 ay önce AK Parti Onikişubat İlçe Başkanlığına atamasını yapıldığını dile getiren  Fırat Görgel ve yürütmede görevli arkadaşları, Kimlik Gazetesine bir nezaket ziyaretinde bulundular.

Yerel ve ulusal siyasetin, sporun, başkanlık sistemi ve yeni anayasanın gündeme geldiği ziyarette, kimlik Gazetesi ve maraskimlik.com sitesi sahibi Mehmet Fiskeci’nin umre hatıraları konuşulurken, basını her zaman önemseyen, basına değer veren AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı  Fırat Görgel ve yürütmede görevli mesai ve kader arkadaşları ‘Hayırlı olsun, Allah umrenizi kabul ve makbul eylesin’ dilek ve temennisinde bulundular.

Akpartikimlik (1)

Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Fırat Görgel: “ İlimizdeki basın yayın kuruluşlarını ziyaret ediyoruz, ilçe yürütme kurulu ile yaptığımız ziyaretlerimize devam edeaceğiz ancak daha sonra ise basın mensupları ile guruplar halinde en az ayda bir defa bir araya gelerek şehrimizin meselelerini görüşeceğiz bu bağlamda bugün Kimlik Gazetesi ve onun değerli sahibi Mehmet Fiskeci ağabeyimizi ziyaret ediyoruz, “ dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co