Gören; “Fotoğraflarla Göksun” adlı kişisel sergisini açtı

Gören; “Fotoğraflarla Göksun” adlı kişisel sergisini açtı

Daha önce Kahramanmaraş İl Nüfus Müdürlüğü, Adıyaman  Nüfus Müdürlüğü’ ve son olarak da Kahramanmaraş’ın Göksun İlçe Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü olan ve halen bu görevi yürüten  çektiği  fotoğraflarla ve yazdığı kitaplarla takdir toplayan  Mehmet Gören son olarak bir resim sergisi açtı.

gören3

10 Ocak Çalışan Gazeteciler ve idareciler  Gününde  Mehmet  Gören tarafından hazırlanan “Fotoğraflarla Göksun” adlı kişisel sergisinin açılışını Kahramanmaraş  Valisi Mustafa Hakan Güvençer açtı.

gören1

Göksun’un tarihi yerlerinin, akarsularının, ormanlarının ve endemik bitkilerinin yer aldığı fotoğraf sergisini gezen Vali Güvençer, “Göksun’un tabiat manzaralarının değil bunları görerek objektifler aracılığıyla, tablolara yansıtarak bizlerle paylaşan değerli kardeşim Mehmet Gören’i tebrik ediyorum” dedi.

gören

Mehmet Gören ise, “Uzun bir zamanda belli bir emekle ortaya çıkan Göksun Fotoğraflarını sergilemek, vatandaşlarımıza göstermek gayreti içerisinde bulundum. Sergiyi gezen Valimiz Mustafa Hakan Güvençer, Göksun Kaymakamı Cengiz Ayhan ve Kahramanmaraş halkına çok teşekkür ederim” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co