Göksun’da Açık Oto Pazarı açıldı

Göksun’da Açık Oto Pazarı açıldı

Göksun Belediyesi tarafından ilçede her hafta Pazar günleri hizmet verecek Açık Oto Pazarı açıldı.

Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, pazarın açılış töreninde yaptığı konuşmada, Akdeniz, İç Andaolu, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelirinin geçiş noktasında yer olan Göksun’un oto pazarında önemli bir noktaya geldiğini söyledi.

Göksun Açık Oto Pazarı’nın galericiler sitesi ve gelişmiş oto sanayinin ilk adımı olduğuna işaret eden Başkan Aydın, şunları kaydetti: “Günümüzde yolların kalitesi arttıkça, araçların kalitesi ve önemi de o aranda hızla artmaktadır. Akdeniz, İç Andaolu, Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelirinin geçiş noktasında önemli bir kavşak olan Göksun ilçemiz, ulaşımın olduğu kadar ulaşım araçlarının da merkezi olma noktasında hızlı bir gelişme göstermektedir. İlçemizde faaiyet gösteren galerici esnafımız sayesinde araç alım satımında önemli bir konuma gelen Göksun’da ihtiyaç haline gelen açık oto pazarını hayata geçirmenin mutluğunu yaşıyoruz. Bu pazar bu alanda planladığımız porjelerin de ilk aşamasını oluşturmaktadır. Bu projenin devamı olarak önümüdeki yıllarda oto galericiler sitesi kurmayı ve buna bağlı olarak oto sanayisini gelişen teknoloji ve ihtiyaca cevap verecek yapıya kavuşturmayı hedefliyoruz” dedi.

Göksun’da Açık Oto Pazarı Açıldı (4)

Göksun’da önemli bir ihtiyacı karşılayacak olan açık oto pazarı’nın her hafta hizmet vereceğini belirten Başkan Aydın, “Bu gün hayata geçirdiğimiz oto pazarının başta esnafımız olmak üzere ilçe ekonomimize bereket getirmesini, tüm halkımıza ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Başkan Aydın, ayrıca ilçede hayata geçirilen projeler hakkında da katılımcılara bilgiler verdi.

Konuşmaların ardından, Yenimahalle’deki semt pazarı içinde kurdela kesilerek açılışı yapılan Göksun Açık Oto Pazarına, başta ilçe esnafı ve vatandaşları olmak üzere, çevre ilçelerden esnaf ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co