Göksun Belediyesi hastane parkını halka açıyor

Göksun Belediyesi hastane parkını halka açıyor

göksun (3)

Göksun Belediyesi tarafından ilçedeki park ve yeşil alan ihtiyacını karşılamak için başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, Göksun Devlet Hastanesi bahçesindeki 800 metrekare büyüklüğündeki parkı halkın kullanımına açmak için çalışma başlattıklarını söyledi.

Park alanında incelemelerde bulunun Başkan Aydın, “ilçeyi sürekli geliştirme ve güzelleştirme gayreti içindeyiz. Bu gayretlerimizin sonucunu halkımızın memnuniyeti ile alacağız” dedi.

Halka verdiği sözleri yerine getirme gayreti içinde olduğunu dile getiren Aydın, şunları kaydetti:

“İlçemizin çeşitli mahallelerinde yalnızca çocuklara yönelik değil büyüklerinde dinlenebilecekleri, spor yapabilecekleri ve çocukları huzur içerisinde güvenli bir şekilde takip edebilecekleri parkların yapımına devam ediyoruz. Bu vesile ile Devlet Hastanemizin bahçesinde Ayhan Taner Ekici bulvarına paralel olan parkı halkımızın hizmetine açmak için çalışma başlattık. Park içinde gerekli yenileme çalışmalarının yanı sıra çocuk oyun guruları ve ailelerin vakit geçirebileceği bir alan oluşturmayı planlıyoruz.”

Başkan Aydın, parkın hizmete girmesi ile birlikte hem hastaneye gelen vatandaşların, hem bölge esnafının hem de çarşıya çıkan vatandaşların dinlenebileceği ve hoşça vakit geçirebileceği bir alan olacağını sözlerine ekledi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co