Gökşen, “Siyaset Bir Takım Oyunudur”

Gökşen, “Siyaset Bir Takım Oyunudur”

Ak parti Kahramanmaraş milletvekili aday adayı Dr. Gökhan Gökşen’in STK ziyaretleri devam ediyor.

Gökşen, Emekliler Derneği, Hak-İş Kahramanmaraş Şube Başkanlığı, Öz-Sağlık İş Sendikası,  Tabibler Odası, İnsani Yardım Vakfı Kahramanmaraş Başkanlığını ve Türkoğlu-der derneğini ziyaret etti.

Gökşen, Ziyareti sırasında yapmış olduğu konuşmasında; “Yıllarca STK’larda, bürokraside görev yaptım. Her zaman samimiyetle insanlara hizmet etmeye çalıştım. Siyasette de aynı samimiyetimle sizlere hizmet edebilmek için yola çıktım. Ak Partinin insan odaklı siyaset anlayışı bugün Türkiye’de yeni bir siyasi anlayışı ortaya çıkarmıştır. Yeni Türkiye’nin inşa edildiği bu dönemde Kahramanmaraş’ın ve sizlerin temsilcisi olarak mecliste yer almak benim için en büyük şeref olacaktır” dedi.

Siyasette hayırlı hizmetlerle iz bırakmak istediğinin altını da çizen Gökşen konuşmasını şöyle sürdürdü; “Bence siyaset bir takım oyunudur. Bu takım oyununda uyum içerisinde seçilecek diğer vekillerimizle, teşkilatımızla, belediyelerimizle birlik olarak ülkemize ve kentimize hizmet edeceğimizi düşünüyorum” diye kaydetti.

Hak-iş konferadasyonu il Başkanı Ömer Çınar ise; “Gökhan bey çok değer verdiğimiz önemli bir arkadaşımızdır. Kendisinin bizim sesimiz olacağına inanıyoruz. O bakımdan üzerimize düşen ne varsa bizler yapmaya hazırız” dedi.

gökşen stk (2)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co