Gökçeli’de içme suyuna kalıcı çözüm

Gökçeli’de içme suyuna kalıcı çözüm

KASKİ Genel Müdürlüğü, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un talimatı ile Andırın ilçesi Gökçeli Mahallesinde içme suyu sorunu kalıcı olarak çözmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Kahramanmaraş’ta mahallelerin içme suyu sorunlarını gidermeye devam eden KASKİ Genel Müdürlüğü, Gökçeli Mahallesinin içme suyu sorununu kalıcı olarak çözmek için işletilemez durumda olan ve mahalleye Andırın ilçe merkezinden içme suyu sağlayan isale hattını yeniliyor. Çalışmalar kapsamında geçtiğimiz yıllarda mahallenin 6 kilometrelik şebeke ve isale hattını yenileyen KASKİ Genel Müdürlüğü, Andırın ilçe merkezi ile Kahramanmaraş-Andırın yolu güzergâhındaki kalan 2 kilometrelik isale hattı yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl yapılan çalışma ile birlikte rahat bir nefes alan Gökçeli Mahallesi mevcut çalışmanın tamamlanması ile birlikte kalıcı olarak içme suyu sorunundan kurtulmuş olacak.

Muhtar Gökçeli’den KASKİ’ye Teşekkür

Gökçeli Mahalle Muhtarı Bekir Gökçeli çalışmalarla ilgili şunları söyledi:’’ Mahallenin yaklaşık 2 km içme suyu borusunda sorunumuz vardı. Köylüler de bu konuda çok sıkıntılıydı. İçme suyu borusunda şu an için Sağolsun KASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür ediyorum. Ve başladık makinemizde çalışma yapıyor. Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatih Mehmet Erkoç’a saygılarımı sunuyorum’’ dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co