Gizem Cennete uçtu

Anasayfa Genel 01 Mayıs 2014
Gizem Cennete uçtu

GİZEM CENNETE UÇTU

Gizem Akdeniz, daha  6 yaşında.Adana da hunharca şehit edildi. Fıtratın bozulmadığı bir zaman. Taptaze bir kul. İnsanlar dünyaya gelirken İslam fıtratı üzerine doğarlar. Gizem de saf bir müslüman. Daha hiç bir günahı tanımamış.  Hiç bir günah ona bulaşmaya cesaret edememiş. Melekler gibi saf. Gülüşlerinde riya yok. Yalansız bir duruşu var. Gülümsemesi karşısında  kendimi tutumıyorum. Gülümseyen resmine bakamıyorum.

Nasıl kıydın bu cana ey katil.?  Nasıl vardı ellerin  onu bıçaklamaya.? Onu nasıl yaktın.?  Mini mini yavrucağa nasıl kıydın.? Bu hunharca hal nedir. ?

Bu nasıl insanlık.? Bu nasıl bir ruh haleti.? Bu cinayeti işleyen  insan olamaz. Bu kafesten kaçmış bir yırtıcı aslan olmalı. Vahşi bir hayvandır bu ancak. Sevimli, minicik yavruya nasıl kıyar  insan olan.?

Toplumda infial yarattı bu hunharca cinayet. Haklı olarak insanlar idam edilsin diyor. Bencede idam edilmeli. İdam edilmeli ki ,böyle bir düşünceye meyledenler ,kendilerininde öleceğini bilmelidir. TBMM derhal olağan üstü toplanmalı. Acil bir yasa çıkartmalı. Buna benzer suç işleyenler idam edilmeli.

Gizem eminim ki Cennete gitmiştir. Çünkü müslümanlar cennete gidecektir. Gizem de daha günahsız,doğduğu gibi duruyor.  O müslümanı  hunharca ketleden de cehennemin dibine girecektir.  Gizem şehitler kervanındadır. O ölmemiştir. Çünkü bizim inancımız” şehitlere ölü demeyiniz.” diyor.

Anne Babalar  çocuklarını takip etsinler. Gözlerinden ırak etmesinler. Güvenli insanlara teslim etsinler.

Ben Gizemin anne ve babasına  ve aile efradına sabırlar diliyorum. Bu çirkin  hadiselerin ülkemizde bir daha tekerrür etmemesini Cenabı Allahtan niyaz ediyorum. Devletimizin sokak güvenliğini artıran tedbirler almasını tavsiye ediyorum.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co