Germanicia İlgi Odağı Oldu

Germanicia İlgi Odağı Oldu

Germanicia İlgi Odağı Oldu

Türkoğlu Kaymakamlığı, Türkoğlu Belediyesi ve Türkoğlu Geleneksel Avasım Okçuluk, Kültür, Eğitim, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği organizatörlüğünde bu sene 2. Düzenlenen Uluslararası Türkoğlu Avasım Geleneksel Türk Oyunları Festivali’nde Otel Germanıcıa standı ilgi odağı oldu.

Türkoğlu Kaymakamlığı, Türkoğlu Belediyesi ve Türkoğlu Avasım Geleneksel Avasım Okçuluk, Kültür, Eğitim, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği organizatörlüğünde bu sene 2. düzenlenen Uluslararası Türkoğlu Avasım Geleneksel Türk Oyunları Festivali’nde Otel Germanicia çay ve su ikram standı açtı.

Stantla ilgili konuşan Otel Germanicia Genel Müdürü Gökhan Büyükdereli; “Bu festivalde bizlerinde katkısı olsun istedik ve gelen misafirlerimize ve alanda bulunan vatandaşlarımıza Türk Geleneğinde ve günlük hayatımızda önemli yere sahip olan Türk Çayı ikram etmek istedik. Festival alanında büyük bir ilgi ile karşılandık. Muhteşem bir festivaldi. Böyle kusursuz ve başarılı organizasyonu Kahramanmaraş’ımıza kazandırdığı ve Kahramanmaraş’ı dünyaya tanıttığı için başta Türkoğlu Kaymakamı Serdar Kartal’a, Türkoğlu’nun Başarılı Belediye Başkanı Osman Okumuş’a ve Türkoğlu Geleneksel Avasım Okçuluk, Kültür, Eğitim, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bir Kahramanmaraş’lı  olarak teşekkür ederim.”-dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co