Gençlik ve Spor Bakanı KSÜ’yü ziyaret etti

Anasayfa Eğitim 13 Nisan 2014
Gençlik ve Spor Bakanı KSÜ’yü ziyaret etti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la beraber 17 Mart’ta ki Kahramanmaraş mitingine gelen Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ)’ni ziyaret ederek Rektör Prof. Dr. Mehmet Fatih Karaaslan’dan bilgi aldı.

Beraberinde ki Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe, Ak Parti Milletvekillerinden Gurup Başkan Vekili Mahir Ünal, Prof.Dr. Mehmet Sağlım, Nevzat Pakdil, Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu, Sevde Beyazıt Kaçar ve Sıtkı Güvenç ile Eski Milletvekillerinden Fatih Arıkan’dan oluşan heyet ile KÜS’ye gelen Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç’ı Rektörlük giriş kapısında karşılayan Rektör Karaaslan; Bakan Kılıç’a rektörlük girişindeki panoda Sütçü İmam Üniversitesi Avşar yerleşkesi hakkında bilgi verdi. Rektörlük Makamında Üniversitenin tamamlanan, devam eden ve ihalesi yapılan işlerle ve Üniversitenin ihtiyaçları ilgili Bakan Kılıç’a bilgi veren Rektör Karaslan daha sonra Bakan Kılıç’a Kahramanmaraş işi Ceviz oyma sandık hediye etti. Gördüğü gelişmelerden ve verilen bilgilerden memnun kalan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç Rektör Karaaslan’a teşekkür ederek ‘Kahramanmaraş’ın böyle çalışkan ve tuttuğunu koparan Gurup Başkan Vekili ve Milletvekilleri varken biz her zaman Kahramanmaraş’ın yanındayız’ dedi.

Bir sonraki durağı KSÜ yananda Mart ayı içerisinde hizmete açılan Kız öğrenci yurdu olan Bakan Kılıç’ı burada öğrenciler çiçeklerle karşılayıp yurtlar için teşekkür ettiler. Yurt Kafeteryasında kız öğrencilerle bir süre sohbet eden Bakan Kılıç daha sonra Mitinge katılmak için yurttan ayrıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co