Geleneksel Sanko İftar Yemeği’nde Kıdemli Çalışanlara Plaket

Geleneksel Sanko İftar Yemeği’nde Kıdemli Çalışanlara Plaket

SANKO Holding’in çalışanlarla geleneksel iftar yemeğinde, kıdemli personele plaket takdim edildi.

Şato Restoran’da düzenlenen iftar yemeğine, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Konukoğlu, Sanko Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Sınav, Mütevelli Heyet Üyesi Prof. Dr. Metin Bayram, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Güner Dağlı ve Prof. Dr. Can Polat Eyigün, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Murat Akkın, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nalan Akbayrak, Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Ayşen Bayram, Sani Konukoğlu Hastanesi Genel Müdürü Dr. Yusuf Ziya Yıldırım, SANKO Holding Mali Koordinatörü Tekin Alpay, Finansman Direktörü Mustafa Günbulut ve Genel Koordinatör Gürkan Tural da katıldı.

SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Konukoğlu’nun, masaları dolaşarak iftar yemeğine katılanlara hoş geldiniz demeleri ve ramazanlarını kutlamalarının ardından, kurumda 10, 15, 20 ve 25 yıldan beri çalışanlara, içerisinde lazerle fotoğrafları işenmiş fotoğrafları bulunan kristal plaket verildi.

Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adil Sani Konukoğlu tarafından plaket ve altın takdim edilen kıdemli çalışanlar arasında merhum Sani Konukoğlu’nun asistanı olan ve halen Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde yönetici olarak çalışan Ayşe Öz, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’nun 20 yıldan beri asistanlığını yürüten Derya Günay, Genel Koordinatör Gürkan Tural, Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Genel Müdürü Dr. Yusuf Ziya Yıldırım ve Holding Finans Direktörü Mustafa Günbulut da bulunuyor.

Bu arada, yapılan çekilişle şanslı çalışanlar 5 tam, 5 yarım Cumhuriyet altını kazandı.

SANKO İFTAR YEMEĞİ - KIDEMLİ ÇALIŞANLARA PLAKET VERİLDİ (1)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co