Gedik, “Afşin’de AK Parti’nin rüzgârını keseceğim”

Gedik, “Afşin’de AK Parti’nin rüzgârını keseceğim”

Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı olduğunu Afşin İlçe Teşkilatında düzenlediği basın toplantısı ile açıklayan Afşinli Genç Avukat Mustafa Gedik Afşin İlçesinde AK Parti’nin rüzgârının keseceğini söyledi.

CHP Afşin İlçe binasında düzenlenen basın toplantısında Av. Mustafa Gedik aday adayı olduğunu açıkladı.

Başvurusunu Ankara Genel Merkeze yapan aday adayı Mustafa Gedik parti binasında düzenlenen toplantı da yaptıkları açıklamalarda 7 Mart’ta yapılacak olan ön Eğilim yoklamasın parti için hayırlı olması temennilerinde bulundu. Av. Mustafa Gedik, “İşsizliğe, yoksulluğa, eğitimsizliğe ve eşitsizliğe son vermek için; Sadaka devleti değil sosyal devlet anlayışını yerleştirmek için; çocuklarımızın rahatça yaşayabildiği, şiddete maruz kalmadığı bir toplum yaratabilmek için; İşçinin, köylünün emeğinin karşılığını alabilmesi için; Esnafın, küçük ölçekli işletmelerin yaşadığı sorunlara çözüm üretebilmek için; Ülkemizin geleceği olan gençlere güzel ve umutlu bir ülke bırakabilmek için; Halkımızın din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı olmaksızın eşit bir şekilde yaşayacağı bir toplum yaratmak için; Kısacası, toplumun ezilen her kesiminin yanında var olmak ve onların sorunlarını çözmek için milletvekili adayıyım” diyerek daha önce de CHP’de bazı görevlerde bulunduğunu ifade ederek projeleri hakkında bilgiler verdi.

Gedik, CHP’nin iktidara gelmesi ile hayata geçireceklerini ve Kahramanmaraş’ın hizmete doyacağını söyledi.

Afşin İlçesinde AK Parti’nin rüzgârının keseceğini ve gençlerin siyasette önemli olduklarına vurgu yaptı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co