Gazetecilere Sertifika

Gazetecilere Sertifika

KIBRIS- Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi CİU İletişim Fakültesinde düzenlenen Medya Paneline konuşmacı olarak çağırılan Kahramanmaraşlı Gazeteciler, Gazetemizin Yazı işleri Müdürü Bekir Doğan, Bugün Gazetesi Sahibi Mehmet Mümtaz Yüzbaşıoğlu, Kahramanmaraş Gazetesi Genel Yayın Müdürü Niyazi Kara ve Maraş Gündem sahibi Mehmet Taş’ iletişim fakültesine verdikleri destek den dolayı CİU Rektörü Prof.Dr. Hikmet Seçim birer sertifika verdi.

CİU davetlisi olarak Kıbrıs Türk Cumhuriyetine giden Kahramanmaraşlı gazeteciler 3 gün süre ile CİU gezdi, Kıbrıs’ ı gezerek tarihi ve kültürel konularda bilgiler alırken, CİU İletişim fakültesinde  Gazetecilik, Radyo ve Televizyonculuk bölümünde okuyan öğrencilere panel de seslendiler.

Gazetecilik mesleğinin zor yanları ve güzel yanlarını birlikte anlatan Kahramanmaraşlı gazeteciler CİU ‘ya verdikleri destekten dolayı daha sonra birer günün anısına sertifika verilerek kutlandı.

Kahramanmaraş’ta bugün Gazetesi Sahibi Mehmet Mümtaz Yüzbaşıoğlu: CİU ile KSÜ Kardeş Üniversite olması” teklifine çok sıcak bakan Rektör Prof.Dr. Hikmet Seçim,” Biz her türlü adım atmaya ve ilk teklifi yapmaya hazırız, siz organize edin biz yaparız, Dünya’daki 19 Üniversite ile iş birliği içindeyiz, KSÜ de 20 olur” dedi.

Mehmet Mümtaz Yüzbaşıoğlu, Bekir Doğan, Mehmet Taş, Niyazi Kara’ya CİU verdikleri Destekten dolayı teşekkür etti.

SONY DSC

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co