Gazeteci Kebeli muradına erdi

Gazeteci Kebeli muradına erdi

Gazeteci Kebeli muradına erdi

KAHRAMANMARAŞ/ Gazeteci Ömer Kebeli , önceki gün akşam Moda Düğün Salonunda yapılan düğün töreni ile Özlem Baz Kebeli ile dünya evine girdi.

Moda Düğün Salonunda yapılan düğünde Kahramanmaraş’ta görev yapan ulusal basın ve mahalli basın mensupları bir araya geldi.

Genç kuşak  gazetecilerinden Ömer Kebeli, Özlem Baz ile hayatını birleştirdiği düğün töreninde gazeteciler de bir araya gelerek sohbet ettiler..

ömer dugun

Gazetecilerinden Ömer Kebeli, geçtiğimiz cumartesi akşamı görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Kızları : Özlem Baz’ı evlendirmenin mutluluğunu yaşayan Mehmet ve Nuriye Baz çiftinin ile Abdullah ve Emine Kebeli’nin mutluluklarına diyecek yoktu..

Düğün törenine Baz ve Kebeli ailesi akrabaları, gazeteciler ve çok sayıda tanınmış isim katıldı. Yoğun ilgi ve katılımın olduğu düğünde genç çift alkışlar eşliğinde karşılandı. Mutlulukları gözlerinden okunan çift düğün merasiminin ilk dansını birbirlerinin gözlerine bakarak yaptı. Çifti, bu mutlu gecede sevenleri ve dostları yalnız bırakmadı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co