Gazeteci Dilek Akın Kayınvalide oldu

Gazeteci Dilek Akın Kayınvalide oldu

 

ADANA / Gazeteci Dilek Akın , kızı Mine Akın, damadı Beytullah Uslu’ya Adana Park Zirve Tesislerinde dillere destan bir düğün yaparak dünya evine girdirdi.

Kahramanmaraş Bugün Gazetesinde köşe yazarlığı yapan, Kahramanmaraş-Şanlıurfa Piazza avm basın danışmanı Gazeteci Dilek Akın en mutlu gününü yaşadı.

Adana’da gazetecilik PR ‘lik yapan Dilek Akın, kızı Mine Akın’ı gelin ederek kayınvalide oldu.

dilek akın 2

Gazeteci Dilek Akın, kızı gazeteci Mine Akın, Baba Hasan Akın ve Dedesi, nenesi kendisi gibi gazeteci olan ailenin  damat ise İhracatçı Beytullah Uslu ile kızı Mine Akın’ı evlendirerek Dilek Akın kayınvalide olmanın mutluluğunu dostları ile yaşadı.

Dilek ve Hakan Akın çifti ile Fatma ve Mustafa Uslu Çifti düğün salonu girişinde misafirlerini karşılayarak salona aldılar. Salonda gazetecilerin ağırlıklı olması ile düğün salonu gazetecilerin buluşma yeri oldu. Kahramanmaraş-Şanlıurfa Piazza avm basın danışmanlığını da yapan Dilek Akın Kahramanmaraş’tan ve Şanlıurfa’dan gelen gazetecilerle sohbet etti.

Düğün merasiminden sonra Mine akın ile Beytullah Uslu dünya evine girerken, Adana’nın bir çekirdek ailesi daha kurulmuş oldu.

dilek akın3

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co