Furkan ve Seda Nur muradına erdi

Furkan ve Seda Nur muradına erdi

Kahramanmaraş’ın tanınmış iş adamı Ramazan Tekinşen’in, Kızı Av. Seda Nur Tekinşen ve eğitimci Ali Çokuçkun oğlu Furkan Çokuçkun yapılan güzel bir düğün ile dünya evine girdi.

Pınarbaşı Hünkar Tesislerinde önceki gün akşam düzenlenen düğün töreni öncesinde, Fatma ve Ramazan Tekinşen ile Ayşe-Ali Çokuçkun çiftti düğün salonu kapısında misafirlerini karşılayarak salona aldılar.

Kahramanmaraş Sanayi esnafı ve iş adamları tarafından yoğun ilgi gösterilen düğüne aylardan beri hazırlanan genç çiftlerin salona girişi de muhteşem oldu.

SONY DSC

Nikah Mahçiçek’ten

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’in salona gelmesi ile nikah törenine geçildi.

Nikah şahitliğini iş adamı Serdar Tekinşen ile Yazar – Hukukçu, İnşaatçı Serdar Erdoğanyılmaz’ın yaptığı nikah töreninde bir konuşma yapan Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek: “Çokuçkun ve Tekinşen ailesi içinden bir ailemiz daha çıktı. Evliliğin temeli eşlerin birbirine saygı ve sevgisidir.

Seda Nur kızımıza, Furkan oğlumuza bir yastıkta yaşlanmalarını diliyorum. 3 den az olmamak üzere, vatana millette hayırlı evlatlar vermelerini diliyorum. Genç çiftimize bir ömür boyu mutluluk diliyorum” dedi.

Yazar- Hukukçu, İnşaatçı Serdar Erdoğanyılmaz’ın – hukuk bürosu ile inşaat bürosu arasındaki evlilikle, 2.kez kayınbaba olan Serdar Erdoğanyılmaz: “Oğlumu evlendirmiş kayın baba olmanın keyfini yaşamıştım. Şimdi İnşaat bürosu ve Hukuk bürosu arasındaki bu evlilikle iki personelimin manevi babaları olarak evlendirerek ikinci defa manevi babaları da olsam kayın baba olma keyfini yaşıyorum” dedi.

SONY DSC

Seda Nur ve Furkan benim iki değerli personelim. Bu sebeple Tekinşen ve Çokuçkun aileleri kadar bu düğün de bizim düğünümüz genç çiftlerimize mutluluk diliyorum” diyerek gelin ve damat ile fotoğraf çektirerek geceye damgasını vurdu.

Clarion Hotel’de kına gecesi yapılan ve birgün sonra da Pınarbaşı Hünkar tesislerinde muhteşem düğünü törenine şahit olduğumuz Tekinşen ve Çokuçkun ailelerinin mutlu gününde tüm dostlar salonda yerini aldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co