Fransızlar bile yapmadı

Fransızlar bile yapmadı

Sözüm: PKK’nın siyasal kanadı HDP oy verenlere !

Bölücü örgüt, Güneydoğu da camileri yakıyor yıkıyor ! bunların nereden nasıl beslendiğini artık görün, göründe uyanın uyanın !..

1918-20 yılları arasında Osmanlı topraklarına giren, Maraş’a kadar uzanan İngilizler, Fransızlar dahi camilerimizi yakmadı, oysa bölücü örgüt PKK camileri yakıyor, yıkıyor !..

Eşkıya : Camii ve hocaya saygı gösteri !

İŞID – PYD ve DEAŞ ve Türkiye de PKK camileri, tarihi eserleri yerle bir ediyor eğer siz bütün bunlara rağmen gerçekleri göremiyorsanız ne diyelim !..

Oysa: Gezi Parkı eyleminde sarhoşlar camiye girip içki içip, yakıp yıktılar..

Bugün Diyarbakır Sur İlçesinde , Tarihi Osmanlı Kurşunlu Camii ateşe verilerek yakıldı !

Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal sert tepki gösterdi..

İslam alemi sert tepki gösterdi..

Güneydoğu da şehirleri harabeye çeviren PKK yandaşı siyasi kanadı ise halen daha savaş diyor..

İşin acı tarafı: benim verdiğim vergi ile alınan araç gereçler PKK hendek kazmak için kullanılıyor.. benim verdiğim vergi bölücü örgüte silah oluyor, cephane oluyor, destek oluyor işin acı tarafı bu yanı..

Başbakan Ahmet Davutoğlu :”Güneydoğu da ki terörle mücadele ile ilgili bilgi vermeli.. bizim dışarıdan gördüğümüz :”Güvenlik güçleri yetersiz !” yada televizyon ve gazetelere öyle yansıyor olabilir.. çünkü Diyarbakır da değiliz..

Eşkıya aman dilese bile : Eşkıya görüldüğü yerde öldürülür.. İslam fıkıhı bunu söyler.. Güneydoğu da da eşkıya görüldüğü yerde öldürülmelidir..

Şehitlerin Şehidi Mustafa  Katırlı !..

Şahadet şerbetini içmek: Güzel bir ölüm ancak, hem vatan için savaşmak ve de namaz kılarken şehit edilmek ise Şehitlerin şehidi, Maraşlı Şehitlerin efendisi Mustafa Katırlı ‘ya nasip oldu..Diyarbakır’da Polis Memuru Mustafa Katırlı, Keskin Nişancı Kurşunuyla Namaz Kılarken Şehit Oldu

Diyarbakır’da polis memuru Mustafa Katırlı, sokağa çıkma yasağı devam eden Sur ilçesinde caminin içinde keskin nişancı tüfeği Kanas ile vurularak şehit edildi.

Diyarbakır’ın 6 mahallesinde sokağa çıkma yasağı süren merkez Sur İlçesi’nde güvenlik güçleriyle PKK’lı teröristler arasında geçtiğimiz gün çıkan çatışmada, keskin nişancı tüfeği Kanas ile vurulan polis memuru Mustafa Katırlı şehit oldu..

Oldu da bu böyle sıradan bir şehit değil.. Bu şehitlerin efendisi oldu.. çünkü iki defa şehit oldu.. birincisi Namaz kılıyordu.. ikincisi vatanın bölünmez bütünlüğünü korumak için savaşıyordu.. Allah yolunda şehit oldu..

Diyarbakır da geçtiğimiz gün saat 15.45 sıralarında Sur ilçesi Kurşunlu Cami içinde bölücü terör örgütü mensuplarının güvenlik güçlerine yönelik ateş açması sonucu çıkan çatışmada Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Mustafa Katırlı yaralanmış, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen şehit olmuştur”

Şehitin cenazesi geçtiğimiz Pazar günü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde göz yaşları ile toprağa verildi.

Bölücü örgüte yakınlığı ile gündeme gelen  Baro Başkanı Tahir Elçi’nin başından vurularak öldüğü, 2 polisin şehit edildiği merkez Sur İlçesi’nde, hendeklerin kapatılması, barikatların kaldırılması ve teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için polis ve jandarma özel harekat timlerinin ortaklaşa operasyonları devam ediyor.

PKK’lı teröristler arasında çatışmalar sürdü. Fatihpaşa Mahallesi’ndeki Kurşunlu Camii çevresindeki çatışmalarda Özel Harekat Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru 24 yaşındaki Mustafa Katırlı, PKK’lı teröristler tarafından keskin nişancı tüfeği Kanas ile göğsünden vurularak ağır yaralandı. Ambulansla Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan yaralı polis, doktorların tüm çabalarına rağmen şehit oldu.

sleri duyuluyor.

Mustafa’nın şehit olduğu Kurşunlu Camii bölücü terör örgütü tarafından ateşe verilerek yakıldı.. 700 yıllık camide büyük hasar meydana geldi.

Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ise olaya sert tepki göstererek:” Bölücü örgüt denilen illetin kimler tarafından yönetildiğini görün, Camiide namaz kılanı, şehit ediyor, camileri yakıyorsa artık düşmanımızı görün, bunları lanetle kınıyorum,” diyerek sert tepki gösterdi..

Şehitlerin efendisi Mustafa Kardeşimize Allah’tan Rahmet diliyorum.. Ancak , bölge halkına bir kere daha sesleniyorum, hainleri gördüğünüz yerde güvenlik kuvvetlerine ihbar edin ki cezalarını bulsunlar..

Devletimizde gerekirse seferberlik ilan ederek Güneydoğu daki PKK kökünü kazıdığı gibi o kazmış oldukları hendeklere kendilerinin doldurarak üzerini kapatsınlar..

Çünkü : işgal güçleri bile camii yakmadı.. biz cami yakmayı Gezi Parkı eyleminde ve son dönem Güneydoğu da PKK da görmeye başladık..

İyi günler..

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co