Flaş Flaş Güvenç istifa etti

Flaş Flaş Güvenç istifa etti

KAHRAMANMARAŞ/ Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç görevinden istifa ederek Ak Partiden Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı oluyor!..

Saat 17. 00 itibari ile istifasını veren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, istifası herkesi şok etti.

Büyükşehir Belediye Başkanlığı gibi bir makamı vekillik makamına tercih eden Valinin İstifası ile Sıtkı Güvenç de adaylığı filen bitmiştir.

Konu ile alakalı görüşlerini aldığımız Ak Parti Kahramanmaraş 24. Dönem milletvekili Sıtkı Güvenç, “ Ak parti genel merkezi bizi aradı, karşılıklı görüştük, ağabeyimle görüştük ve ben müracatımı geri çektim.. Sayın Vali Celalettin Güvenç Ak partiden Kahramanmaraş Milletvekili adayı olmak için istifasını verdi, memlekete hayırlı olsun,” dedi.

Liste tamam gibi

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili listesi belli olmaya başladı. Bize gelen bilgilere göre: Mahir Ünal, Mustafa Kamalak, Nevzat Pakdil, Celaleddin Güvenç, Mahmut Arıkan, Mehmet Sağlam, Hamit Bülent Eken ve bir de ismi saklı tutulan MHP’li bir adayın Kahramanmaraş Milletvekili adayı olarak gösterileceği bildirildi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co