Fiskeci Umre’ye gitti..

Fiskeci Umre’ye gitti..

mehmetfiskeciFiskeci Umre’ye gitti..

KAHRAMANMARAŞ- Kimlik Gazetesi Sahibi Mehmet Fiskeci 20 Ocak 2015 Çarşamba günü 15 gün süre ile umre ziyaretinde bulunmak üzere kutsal topraklara gidiyor..

Alcazar otel sahibi Yusuf Kökünüz’ün ev sahipliğinde gazeteci dostlarına vedalaşmak için bir kahvaltı veren : Yerel medyanın tanınmış ismi, usta gazeteci, Kimlik Gazetesi sahibi Mehmet Fiskeci, Umre görevini ifa etmek üzere meslektaşları ile gerçekleştirdiği veda ve helalleşme kahvaltısında arkadaşlarından, okurlarından ve Kahramanmaraş halkından helallik diledi, geldikleri için tüm meslektaşlarına teşekkür etti.

Haftanın ilk günü, Alcazar Oteli’ndeki kahvaltıda, bir gurup gazeteci arkadaşı ile bir araya gelen Mehmet Fiskeci, her ne kadar 15günlük Umre’ye gidecek olsa da okurlarını yazılarından mahrum etmeyeceğini söyledi.

Mehmet Fiskeci, “Allah nasip etti, Rabbim çağırdı, 15 günlük Umre yolculuğum Perşembe günü başlıyor. Önce Medine, sonra Mekke ve son durak Cidde derken, 5 Şubat’ta memleketimde olacağım. Bu sebeple sizlerle vedalaşmak, helalleşmek istedim. Geçtiğimiz hafta sonu, toplantılarda her ne kadar 15 gün yokum Maraş kafasını dinlesin dediysem de, Kahramanmaraş’ı; Kahramanmaraşlıları boş bırakmaya gelmez. Hem adımla, hem de editör yazılarım birer gün ara ile yayınlanmaya devam edecek” dedi.

KRAL, KRAL İLE RÖPORTAJA GİDİYOR!

Alcazar Oteli sahibi Yusuf Kökünöz’ün ifadesi ile kral gazeteci Suudi Kralının yanına gidiyor cümlesinden yola çıkan Mehmet Fiskeci, meslek hayatında, özel yaşamında kırdığı, üzdüğü, incittiği arkadaşlarından ve meslektaşlarından özür diledi, ‘uzun yola gidiyorum, hakkınızı helal edin!’ diye konuştu.

Kahvaltılı buluşmaya katılan gazeteci arkadaşları ise Fiskeci’ye haklarını helal ettiklerini belirterek, ‘Güle güle git, güle güle gel, bize de dua et’ ifadesini kullandılar.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co