Final’den bahar temizliği

Final’den bahar temizliği

Özel Final Temel Lisesi Öğretmen ve Öğrencileri, “Daha Temiz Bir Çevre İçin Elele” sloganıyla okullarının çevresinde bahar temizliği yaparak trafo boyandı ve çöpler toplandı.

Öğretimin yanında eğitime de büyük önem veren Özel Final Temel Lisesi İdareci ve öğretmenleri, temiz çevre bilincinin öğrenciler üzerinde kalıcılığını arttırmak ve kamuoyunda farkındalık oluşturmak amacıyla “Daha Temiz Bir Çevre İçin Elele” sloganıyla okullarının çevresinde bahar temizliği yaptı.

Özel Final Temel Lisesi Müdürü İbrahim Gülsu, öğrencilerde şimdiden çevre temizliği bilinci oluşturulması için “Daha Temiz Bir Çevre İçin Elele” sloganıyla böyle bir faaliyette bulunduklarını söyledi.

Gülsu, “Bu çalışma sadece okulumuz öğrencilerine değil herkese örnek olması gereken bir çalışmadır. Artık öğrencilerimiz evlerinde nasıl temizliğe dikkat ediyorlarsa okulda ve dışarıda da aynı şekilde duyarlı davranacaklardır. Bu etkinlikle öğrenciler arasında ve toplumda farkındalık oluşturma mesajını vermeye çalıştık” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co